Перипетії довкола Львівводоканалу

Його працівники  виступили проти нинішнього керівника, а мер міста заявив, що є кілька кандидатів на цю посаду… 

Його працівники  виступили проти нинішнього керівника, а мер міста заявив, що є кілька кандидатів на цю посаду…

Учора, 11 лютого, майже 200 працівників ЛКП “Львівводоканал” організували пікет на території підприємства з вимогою збільшити зар­плату та змінити керівництво. Своєю чергою міський голова Андрій Садовий заявив, що за останній рік значно покращився фінансовий стан цього підприємства, тому він задоволений роботою його нинішнього керівника –  в.о. директора Степана Пакіжа. 

Пікетувальники заявляли, що на Львівводоканалі триває скорочення, але при цьому хочуть збільшити кількість керівників. Зі слів працівників комунального підприємства, Степан Пакіж уже 13 місяців виконує обов’язки директора, що незаконно. Крім того, він є директором Львівтеплоенерго! Люди вимагають, аби Степан Пакіж став директором і взяв на себе відповідальність за все, що відбувається на підприємстві, інформує zaxid.net.

Зі слів міського голови, питання невеликої зарплати працівників вирішуватимуть з допомогою внутрішніх резервів підприємства, оскільки тарифи на послуги, надавані жителям Львова, місто не підвищуватиме. 

“Останній рік обов’язки керівника дуже якісно виконує Степан Пакіж. Якщо подивитись на баланс підприємства – він суттєво покращився. Нині нема заборгованості за електроенергію, яка завжди була (десятки мільйонів гривень). Проте є проблема із заробітною платою. Люди, які працюють на Львівводоканалі, мають низькі заробітки. Звичайно, що вони ставлять питання, – каже Андрій Садовий. – Є два варіанти: або підвищувати тарифи, але жителі проти, або ж знаходити внутрішні ресурси, наводити порядок на підприємстві, оптимізувати всі видатки. Одним із таких поштовхів стало те, що на всіх машинах Львівводоканалу поставили системи GPS, що забезпечують контроль за використанням техніки, пального. Якщо машина має виїжджати на ремонтні роботи, то для інших потреб використовувати її не можна. Завдання, яке стоїть перед керівником, – системно працювати над підвищенням зарплати працівників, але за рахунок внутрішніх ресурсів. Бо сьогодні немає можливостей підвищувати тарифи для львів’ян”.

Також учора стало відомо, що найближчим часом префікс “в.о.” з посади директора ЛКП “Львівводоканал” буде знятий. Зі слів мера, наразі є кілька кандидатів на цю посаду 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3792 / 4.07MB / SQL:{query_count}