Передати на баланс міста

Львів невдовзі може “поповнитись” сотнею військових житлових будинків

Львів невдовзі може “поповнитись” сотнею військових житлових будинків

Львів’яни, які живуть у будинках квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) від управління Збройних сил України, хочуть, аби місто взяло їхні помешкання на обслуговування ЛКП. Адже, зі слів самих мешканців, у таких будівлях десятки років не робили ні поточних, ні капітальних ремонтів. 

Нині триває суперечка: місто бере ті будинки на баланс чи на обслуговування? Цю проблему сьогодні порушать у Міноборони, куди поїхав заступник мера з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук.

Передачі у власність територіальної громади Львова підлягають 103 військові житлові будинки. Аби їх відремонтувати, знадобиться 80,2 млн грн. Тому, щоб отримати гроші на ремонт, військовики повинні віддати Львову п’ять своїх територій, кошти від продажу яких підуть на здійснення згаданих ремонтів. 

“Є постанова Кабміну, в якій ідеться про те, що місту переходить п’ять військових містечок – як компенсація при передачі житлового фонду. Вони розміщені на вулицях Мечникова, 16, 39, Патона, 32, Замарстинівській, 16 і Підлісецького, 15. Їх оцінили, зробили експертну оцінку і кошти від них мають витратити на оновлення житлових будинків”, – розповів полковник Юрій Максименко, начальник КЕВ м. Львова. 

Через передачу цих будинків місту, зі слів мера Львова, виникли складні відносини з Міністерством оборони. “Якщо десь звільняється територія, аби її не продавали невідомо кому, потрібно, щоб вона переходила до громади міста. Всі ці будинки треба ремонтувати, а на це піде не один мільйон! Міністерство ж тих мільйонів сьогодні не дасть. Значить треба громаді думати, де ці гроші знайти. Ситуація складна. Треба, щоб люди мали належні умови життя за ті платежі, які вносять щомісяця”, – зазначив Андрій Садовий. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2855 / 4.06MB / SQL:{query_count}