Тотальне ігнорування пасажирів?

Міський голова вкотре проти підняття тарифів на проїзд. Тимчасом громадські активісти нарікають, що на вихідних на маршрутах майже немає автобусів, а перевізники це спростовують 

Міський голова вкотре проти підняття тарифів на проїзд. Тимчасом громадські активісти нарікають, що на вихідних на маршрутах майже немає автобусів, а перевізники це спростовують 

Тарифи на перевезення у Львові піднімати не можна. Про це вже втретє вчора заявив міський голова. Нагадаємо, перевізники просять підвищити ціну до трьох гривень! “Я постійно відчуваю тиск: тиск на міського голову, тиск на виконавчий комітет – піднімайте тарифи на перевезення. Моя позиція  чітка: ні. Сьогодні немає можливостей в людей платити більшу ціну”, – заявив Андрій Садовий.  

На його думку, до цього питання можна буде повернутися тоді, коли будуть вищими пенсії та заробітна плата.  “Сьогодні гривня для людини є дуже великими грошима, враховуючи, що ліки треба купити, продукти треба купити, дітям до школи треба  гроші дати. Тому моя позиція чітка. Подобається це комусь, не подобається, я твердо стою на своїй позиції”, – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

КОМЕНТАР
Микола Шкурган, директор ТзОВ "Міра і К":
- Інформація про 11-й маршрут не відповідає дійсності... У нас у неділю на цьому маршруті було сім автобусів. Люди можуть проводити власний моніторинг, висловлювати власну думку, але я жодного разу не зустрічався з представниками цієї громадської організації, вони жодного разу не приходили, щоб їм розказали, що і як має бути, скільки машин. Як я ставлюся до такого моніторингу? Якщо це кроки для покращення якості, то така ініціатива - це добре, а якщо хтось, можливо, замовляє такі речі, щоб показувати щось погане, то це непорядно.     

Тим часом у громадській організації нарікають: львів’ян перевізники позбавляють можливості нормально їздити громадським транспортом, якого іноді годі дочекатися. Так, у неділю, 4 лютого на міському маршруті № 11 курсував всього лише один автобус. Цього дня також лише один автобус курсував на міському маршруті № 5а. На маршруті № 6а курсувало лише дві машини, хоча повинно курсувати шість. Про це за підсумками моніторингу найбільш проблемних маршрутів міста Львова повідомила голова ГО “Львівтрансзахист” Ірина Супрун, інформує portal.lviv.ua.  

У цій громадській організації “Львівтрансзахист” нещодавно взялося   відслідковувати рух автобусів, їх кількість та інтервали руху на тих маршрутах, на які надходить найбільше скарг. А львів’ян просять інформацію про будь-які порушення у маршрутках міста надсилати на електронну адресу lvivtranszakhust@ukr.net 

ДО ТЕМИ

Учора голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк ініціював створення служби моніторингу якості транспортних послуг області. Про це інформує прес-служба ЛОДА. “Транспортні засоби, які перевозять пасажирів, є в не найкращому стані. Також є незадовільним графік роботи маршрутних автобусів,  якість послуг перевізників. Тому потрібно негайно і серйозно виправляти цю ситуацію”, – наголосив керівник області. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4116 / 3.99MB / SQL:{query_count}