Рекламна ревізія

Після перевірки вивісок у центральній частині міста, у ратуші планують взятися за вивіски магазинів на околицях Львова

Після перевірки вивісок у центральній частині міста, у ратуші планують взятися за вивіски магазинів на околицях Львова

У мерії планують найближчим часом провести ревізію вивісок магазинів, що на околицях міста. Чимало фасадів будинків центральних вулиць Львова за останні роки почали виглядати привабливіше після того, як з них зняли величезні реклами. Тепер міські чиновники хочуть упорядкувати і фасади будинків на віддаленіших вулицях.

“У 2012 році демонтували 83 вивіски, тоді як у 2011-му ця цифра була значно вищою – 993. Така ситуація пояснюється тим, що впродовж останніх років ми наполегливо працювали над узгодженням з нормами і вимогами вивісок у центральній частині міста, де була особливо велика їх кількість і щільність, тому й більше демонтажів. Тепер ми переходимо на периферію, де вимоги не такі жорсткі і кількість вивісок значно менша. До того ж, там багато вивісок, які в принципі можуть бути погоджені. Тож демонтажів поменшало”, – розповіла  директор КП “Адміністративно-технічне управління” Інна Свистун.

Минулого року у Львові працівники мерії демонтували майже півтори тисячі рекламних конструкцій, встановлених без дозволів. Про це інформує прес-служба мерії. Крім того, торік збільшилися надходження до міського бюджету від розміщення реклами на щитах. Минулого року від зовнішньої реклами місто отримало 15,3 млн грн, що на 2,3 млн більше, ніж 2011-го.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4384 / 3.96MB / SQL:{query_count}