Ліміт газової довіри

Садовий домовився: газ - дадуть, тепло - буде, коли - не відомо

Садовий домовився: газ - дадуть, тепло - буде, коли - не відомо

gas.jpgМіський голова Львова попередньо домовився з керівництвом ДК "Газ України": теплопостачальні підприємства отримають ліміти газу. Щоправда, коли у домівках львів'ян буде тепло, й надалі не відомо. Чиновники обіцяють, що остаточно питання з'ясується наприкінці наступного тижня.

Нагадаємо, цього року опалювальний сезон розпочинається з деякими нововведеннями з боку держави. А саме: теплопостачальні підприємства повинні на 100% розрахуватись з ДК "Газ України" за спожитий газ і мати банківські гарантії на поточні розрахунки. Виконати ці умови Львову наразі не вдається. На щастя, природа дала міським чиновникам фору, однак чи надовго?

Як зазначає Тарас Федак, заступник голови ЛОДА, у міста є проблеми з розрахунками за газ, але міська влада запевняє: щойно виникне потреба ввімкнути тепло, всі питання відразу вирішать.

-  Попередньо ми домовлялись, що до першого жовтня цього року Львів розрахується з боргами - щонайменше із 23,5 млн грн. Тільки після того, як буде сплачено ці гроші, газовики готові зарахувати решту боргу. Під час засідання колегії ЛОДА Олег Синютка, перший заступник міського голови, запевнив, що в разі потреби негайно ввімкнути тепло, місто відразу сплатить борг, - стверджує Тарас Федак.

Натомість, коли "Пошта" звернулась з таким же питанням до Олега Синютки, той  зазначив, що не розуміє, звідки взялась така цифра. Ймовірно, пан Синютка не надто переймався виступом на колегії ЛОДА, адже в цей час питанням лімітів газу львівським теплопостачальним підприємствам  займався його шеф - мер Андрій Садовий і, як кажуть, не безуспішно.

- Переговори були досить конструктивними. Андрій Іванович приїхав не з пустими руками, а з реальними гарантіями щодо проведення розрахунків найближчим часом. Тому протягом двох тижнів договір про надання обсягів газу, ймовірно, буде підписано. Компанія завжди йде назуст­річ, якщо бачить, що проблему справді хочуть вирішити, - за­значив Олексій Ткач, прес-секретар ДК "Газ України". Водночас  конкретних пропозицій і гарантій, які надав міський голова Львова газовикам, ніхто не називає.  

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3789 / 3.97MB / SQL:{query_count}