Активні й популярні

У Львові визначили найкращих депутатів міської ради за 2012 рік

У Львові визначили найкращих депутатів міської ради за 2012 рік

У кав’ярні “Прага” оголосили рейтинг найкращих депутатів Львівської міськ­ради, який щорічно проводить Український фонд “Громадська думка” та суспільно-політичне інформангенство “Медіастар”. 

Згідно експертного опитування, переможців визначали у двох категоріях: серед найпопулярніших та найактивніших депутатів. Котегорії поділялись на різні номінації. Тож найактивнішим депутатом став Валерій Веремчук, поряд із ним найініціативнішим виявився Ярослав Музичко, а найефективніший – Роман Федишин. Лідерами довіри львів’ян стали Іван Гринда та Андрій Якимів, патріотом міста визнали Романа Грицевича. 

Депутатами-захис­ни­ками культурної спадщини та архітектурного обличчя Львова назвали Тадея Едера та Ореста Печенка. Найрейтинговішим та найупізнаванішим стали Ростислав Будинський і Петро Адамик відповідно. 

Креативив цього року найбільше Євген Бєлінський, а нормотворцем став Василь Горон. Своєю харизмою всіх вразив Андріан Гутник. Василь Павлюк став найкращим секретарем міськради, якому побажали наступного року стати головою міста. 

“Пошта” поцікавилась у номінантів, що ж вони вважають своїм основним досягненням за цей рік роботи і чи задоволені номінацією, яку вони отримали.

“Дуже приємно, що відзначили, адже депутатська діяльність насправді забирає не тільки багато часу, але зусиль та енергії. Тішить, що наша робота не залишилася поза увагою. Тому не важливо, яка саме номінація, а головне, щоб наші зусилля були реалізовані в конкретні справи. Адже, коли є результат від роботи, тоді є розуміння, що ти не даремно живеш, – каже Валерій Веремчук. – Цього року вдалося почати вирішувати проблему дошкільного навчального закладу в мікрорайоні Драгана-Скрипника, теж почати вирішувати інші важливі проблеми, такі як ремонти доріг, дахів, сходових кліток, облаштування дитячих майданчиків і опалення в навчальних закладах. Наразі не вирішена проблема із підземними пішохідними переходами у місті, а саме з їх освітленням, прибиранням і облаштуванням. Ключовим моментом своєї депутатської діяльності за рік вважаю відстоювання питання щодо прозорості витрачання бюджетних грошей чиновниками”.

Депутат міськради Орест Печенко певен: його проходження в номінацію є заслугою спільної роботи разом з іншими депутатами. “Не можу назвати цю номінацію заслугою однієї людини. Це радше результат діяльності цілої депутатської комісії, тісної спів­праці з міським управлінням охорони історичного середовища та Лілією Онищенко. Стараємося сприяти виділенню грошей із міського бюджету на фінансування капітальних та поточних ремонтів пам’яток архітектури, впорядкування розміщення МАФів. Дуже важливо реставрувати старі балкони, брами та під’їзди в старій частині міста, бо для туриста це є візитна картка міста. Що б хотілося втілити в життя, так це проект “підземний Львів”, щоб він хоча б зрушився з місця”, – каже Орест Печенко.   

Ярослав Музичко не сподівався потрапити у номінацію, але певен, що проблеми культури вже почали вирішувати: “Коли наша каденція тільки прийшла в міську раду, я зіткнувся з тим, що культурна галузь фінансується за залишковим принципом. Хоча за нею стоїть дуже багато людей, які чимало роблять для держави і суспільства. Вважаю, що не все вдалося, але зроблено багато, насамперед почали планувати стратегію розвитку культури Львова до 2025”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4243 / 3.99MB / SQL:{query_count}