Упродовж трьох тижнів мешканцям 900 львівських багатоповерхівок доведеться обмежитися холодним душем

З 12 по 30 травня у 900 багатоповерхівок у трьох районах Львова припинять постачання гарячої води у зв’язку з проведенням ремонтих робіт та планової зупинки роботи ТЕЦ-1.

З 12 по 30 травня у 900 багатоповерхівок у трьох районах Львова припинять постачання гарячої води у зв’язку з проведенням ремонтих робіт та  планової зупинки  роботи ТЕЦ-1.

У Франківському районі без гарячої води залишаться вулиці Наукова, Володимира Великого, Симоненка, Пулюя, Сахарова;  у Личаківському – вул. Дж. Вашингтона, Шафарика. Також без гарячої води буде Галицький район міста. Як повідомив технічний директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Роман Мозіль, для  Сихівського району постачання гарячої води буде припинене на день-два . «Ми взяли в оренду котельню «Кінескопа». Сьогодні вона готова до роботи. Для Сихівського району плануємо провести гідравлічні випробування від цієї котельні, якщо теплові мережі витримають випробовування і буде газ, відразу після випробовувань, через день-два, постачання гарячої води буде відновлено», – заявив Р. Мозіль. Якщо випробовування відбудеться без пошкоджень трубопроводів, швидше зможуть отримати гарячу воду мешканці вул. Наукової, Пулюя, Кульпарківської, № 133-147, вул. Симоненка, № 7-13, 10-22, вул. Пасічної, Шафарика, Дж. Вашингтона.

За словами директора «Львівтеплоенерго», на цей рік заплановано поміняти близько 8 км теплових мереж і мереж гарячого водопостачання. Також планують відремонтувати котли та турбогенератори на ТЕЦ-1. «Вже виділено гроші на реконструкцію котелень в Брюховичах, в обласному тубдиспансері, що на вул. Зеленій, 477,  та котельні на  вул. Стрийській, 28», – говорить посадовець. На ремонтні роботи з бюджету підприємства планують скерувати 8 млн грн, також повинні надійти гроші з місцевого бюджету  і субвенції з обласного державного бюджету. Сума державної субвенції наразі не відома, але, як переконаний Р. Мозіль, «це буде не один десяток мільйонів гривень».

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3007 / 3.97MB / SQL:{query_count}