36 маленьких принцес зачарують усіх!

Володимир Місяйло, голова оргкомітету конкурсу “Міні Міс Львів”, – про особливості проведення та труднощі організації проекту, роботу з дітьми та вимоги до них

Володимир Місяйло, голова оргкомітету конкурсу “Міні Міс Львів”, – про особливості проведення та труднощі організації проекту, роботу з дітьми та вимоги до них

У День святого Миколая, 19  грудня, о 19.00 на сцені Львівської філармонії відбудеться гранд-фінал конкурсу краси та таланту “Міні Міс Львів”, який цього року вперше організовується під егідою конкурсу краси “Міс Львів”. Напередодні такого казкового дитячого свята “Пошта” поспілкувалася із головою оргкомітету конкурсу Володимиром Місяйлом (на фото) про особливості проведення та труднощі організації проекту “Міні Міс Львів”, роботу з дітьми і вимоги до них.

– Чому саме цього року ви започаткували “Міні Міс”? Невже раніше така ідея не розглядалася? Адже це було б логічно після успішної організації дорослого конкурсу “Міс Львів”.

– Це дійсно так. Наша команда під керівництвом генерального директора конкурсу Валерії Никифорець вже чотири роки успішно проводить “Міс Львів”. Організатори вирішили: якщо існує конкурс для молодих гарних дівчат, то чому ж не провести схожий для маленьких красунь. Отже, цього року у Львові вперше обиратимуть “Міні Міс Львів”. Діти, які стануть переможцями конкурсу, представлятимуть наше місто та країну на міжнародному рівні. Так само, як, наприклад, “Міс Львів” представляє Львів на національному конкурсі “Міс Україна”.

– Розкажіть, будь ласка, про особливості відбору діток на конкурс?

– Кастинг проходив 14 листопада у “Леопарку”. Обирати було складно, адже прийшло надзвичайно багато дітей. Самі розумієте, складно виокремити когось з-поміж маленьких красунь – вони ж усі гарні! Після кастингу протягом чотирьох днів упродовж близько чотирьох годин щодня тривали відбори і півфінали. Врешті-решт, зі ста дівчаток до фіналу потрапило 36 – саме вони візьмуть участь у гранд-фіналі 19 грудня. По 12 дітей представлятимуть кожну вікову категорію: молодшу (4-6 років), середню (7-10 років), старшу (11-13 років). Це красуні зі Львова та області (Жовква, Червоноград, Новояворівськ, Самбір). 

– Чому саме цих 36 учасниць ви обрали для фіналу? Яким критеріям мали відповідати маленькі красуні?

– Зрозуміло, що до дітей ставилися не такі вимоги, як до старших дівчат. У конкурсі ми оцінюємо безпосередність, артистизм, вміння швидко навчатися. Дитина має блискавично сприймати інформацію, бути розвинутою хореографічно і, як кажуть, хапати все на льоту, аби гідно показати себе на сцені. Дітям доводиться старанно готуватися до фіналу на репетиціях і активно працювати над постановками.

– Цікаво, хто ж оцінював таланти й вміння діток?

– На відбірковому етапі членами журі були наші партнери, а також чинна “Міс Львів” і представники оргкомітету. А у фіналі дівчаток оцінюватимуть знані особистості. Зазначу, що представники журі є доволі вимогливими, достатньо професійними. Я вважаю, що ці люди здатні визначити достойного. 

– Цей дитячий конкурс, звичайно, захопливий, проте його організація, мабуть, не обходиться без труднощів?

– Для мене працювати з дітьми – суцільне задоволення, бо кожна дитина щира, добра та безпосередня. У їхніх очах горить вогник надії, бажання потрапити на велику сцену. Найважче було з найменьшенькими, адже ця малеча ще не дуже добре розуміє, куди потрапила. Проте бачу, що й ця категорія учасниць вдало адаптується до конкурсу і його швидких темпів. 

Дівчатка знають, що вони – маленькі принцеси. На сцені красуні виконують ту роль, яка їм відведена у цій казці. Чимало із них 19 грудня вперше вийдуть на сцену, тому особливо ретельно готуються, адже мріють бути найчарівнішими. Вік дівчаток – 5-13 років. Вони зовсім не схожі одна на одну. Інколи діти п’яти років були вищими і більш розвинутими, ніж старші за віком учасниці відборів. Це теж додало нам труднощів. Кастинги тривали аж п’ять днів, бо кожна дитина потребувала багато уваги. Ми мали не прогледіти їхніх особливостей і талантів. Звичайно, не обійшлося без сліз. Проте навіть ті, хто не потрапив до фіналу, дуже мужньо сприйняли це. Ми з радістю чекаємо їх наступного року.

У будь-яких організаційних питаннях найважче із підтримкою, зокрема, фінансовою. На превеликий жаль, дуже мало меценатів зараз готові допомогти. Тим людям, які відгукнулися, щиро дякуємо. Приємно, що цього року нас підтримала і Львівська обласна філармонія, з якою ми почали тісно співпрацювати. Сподіваюся, що така співпраця триватиме і надалі. Окремо дякуємо торговій марці “ЛІМО” та батькам, які  є локомотивом конкурсу. Якщо виникають якісь проблеми, вирішуємо їх разом, спільними зусиллями. 

– Проект “Міні Міс”, як і кожен такий конкурс, насамперед розрахований на красиву картинку. Чи задіювали ви для роботи над ним відомих стилістів та дизайнерів?

– Не всі батьки довіряють дизайнерам, тому одягають діток на свій смак. Проте ми працюємо з багатьма магазинами і, звичайно ж, залучаємо дизайнерів, які працюють з дитячим одягом. На жаль, їх мало у Львові. Сподіваємося, що проект “Міні Міс” стане улюбленим та надалі розвиватиметься, щороку зростатиме якісно та в масштабах, стане надбанням і гордістю нашого міста. 

– Чим дивуватимете у гранд-фіналі? Костюмами, зірками, шоу-програмою? А може навіть червоною доріжкою?

– Цей захід – конкурс не лише краси, а й таланту. Це серйозна постановка, одна велика казка, в яку потраплять 36 принцес, кожній з яких відводитиметься певна роль. Маленькі учасниці мають підготувати оригінальні арт-костюми, що відповідають темі, аби продемонструвати їх на фінальному шоу. Найважливіший етап – шоу талантів, на якому кожна із красунь покаже свої вміння. Останній, найкрасивіший вихід – у бальних сукнях. Перед ним відбудеться найбільш хвилююча частина вечора – церемонія нагородження. Свято поєднається із концертом за участю популярних львівських виконавців, а також розважальною програмою для дітей, у якій будуть і червона доріжка, і казкові герої, і велетенські персонажі з відомих мультфільмів, і подарунки та веселі конкурси. 

До речі, про таланти. Оргкомітет конкурсу зробив усе, аби юні красуні змогли проявити свої творчі здібності максимально. Арт-частину конкурсу контролюють талановиті режисери-хореографи – Марина Васильєва, Людмила Савіна та балет “Madrin”, відомий постановками конкурсів “Міс “Високий Замок” та “Міс Львів”. Та все ж серцем свята будуть не вони, а 36 зірочок, маленьких принцес, які, я переконаний, захоплять увагу залу. Аби дізнатися всі таємниці, приходьте на фінал! Він буде феєричним та радісним. Я вірю, що “Міні Міс” стане справжнім святом із красивими героями, конкурсами, подарунками та цікавими розвагами. 

Хоча я вже маю досвід роботи у шоу-бізнесі та організації конкурсів краси, саме цей проект надихає та дивує мене найбільше. Коли знаходишся у середовищі щирості, особливо дитячої, то розумієш, що не марно живеш. А ще цей конкурс дарує море позитивної енергії, яка допомагає у житті та окриляє.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7638 / 4.14MB / SQL:{query_count}