Львів’яни заборгували «Львівтеплоенерго» за теплопостачання понад 70 мільйонів гривень

На травень львів’яни розрахувалися за спожите тепло на 70 %, повідомив «СП» технічний директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Роман Мозіль.

На травень львів’яни розрахувалися за спожите тепло на 70 %, повідомив  «СП» технічний директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Роман Мозіль.

«На минулий  опалювальний сезон уклали угоди з мешканцями КЕЧівським будинками, що посприяло збільшенню надходжень за спожите тепло», – заявив Р. Мозіль. Проте є жителі Львова, які заборгували значні кошти за теплопостачання (суми можуть сягати і п’яти тисяч гривень). А через заборгованість городян тепловики не можуть вчасно розраховуватися за спожитий газ. «Постачальники газу через несвоєчасну оплату знижують тиск газу, від’єднують котельні від газопостачання, що впливає на подання гарячої води», – говорить технічний директор підприємства.

На 1 квітня борги львів’ян за спожите тепло становлять більше 70 млн грн. На злісних неплатників «Львівтеплоенерго» подає в суд і такі методи, за словами Р. Мозіля, сприяють поверненню боргів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4050 / 3.96MB / SQL:{query_count}