Хто стане благодійником Львівщини

На Львівщині розпочали пошук благодійників та волонтерів, які своєю роботою допомагають тим, кому потрібна поміч.

На Львівщині розпочали пошук благодійників та волонтерів, які своєю роботою допомагають тим, кому потрібна поміч.

Цього четверга, 6 грудня, у приміщенні Львівської міськради відбулася презентація регіонального конкурсу“Благодійна Львівщина”, організатором якого є громадська організація “САМІ”. Цей захід став логічним продовженням конкурсу “Благодійник року”, що відбувався у нашому місті упродовж трьох років. 
“Львівський конкурс проводитиметься за особливою моделлю. Адже у нас є організатор, який зарекомендував себе позитивним партнером. Також зараз ведемо переговори із Одесою, Херсоном, Хмельницьким, Рівним та Луцьком”, –  зазначив голова організаційного комітету національного конкурсу “Благодійна Україна”, президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.
У конкурсі “Благодійна Львівщина” можуть брати участь доброчинці, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2012 року. Офіційний прийом заявок на конкурс відбуватиметься з 1 по 20 лютого. А вже 1 березня у театрі імені Марії Заньковецької, напередодні всеукраїнського конкурсу “Благодійна Україна”, нагородять переможців.
“Наш конкурс трохи відрізняється від всеукраїнського, адже ми визначатимемо найбільших благодійників в 11-ти, а не в 13-ти номінаціях. У нас немає номінацій “Благодійник: загальноукраїнський благодійний фонд” та “Народний благодійник”. Також відзначатимуть переможців раніше, аби наші учасники змогли поїхати і на всеукраїнське нагородження”, – розповідає голова правління громадської організації “САМІ”, голова оргкомітету регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина” Андрій Породко.
Переможців обиратимуть серед одинадцяти номінацій, зокрема таких: “Благодійник: компанія – великий бізнес”, “Благодійник: компанія – середній бізнес”, “Благодійник: малий бізнес”, “Благодійник: фізична особа”, “Благодійник: благодійний фонд (організація)”, “Благодійник: неурядова організація”, “Благодійник: дитяча або молодіжна організація”, “Благодійна акція року”. Цікавою є номінація “Ефективне використання благодійної допомоги”, у якій розглядатимуть заявки від тих учасників, які найбільш раціонально, ефективно та публічно використовують ресурси для благодійних програм. 
“Нагороди всеукраїнського та регіонально конкурсу будуть однаковими. Це ангели із бурштином, які відрізнятимуться лише розмірами. Ми обрали ангела, адже він є в більшості релігій. Це своєрідний символ об’єднання. Хочемо, щоб він став нагородою за добрі справи, адже кожен, хто робить щось добре, є ангелом для тої чи іншої людини, того чи іншого закладу”, – сказав Олександр Максимчук.
 

ДО ТЕМИ

 Отож, аби взяти участь у конкурсі, необхідно подати до Оргкомітету заявку відповідної форми. Її можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України (vboabu.org.ua). Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу blagodijnyk.lviv@gmail.com. До заявки можна додати скановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації, які характеризують діяльність благодійника або реалізацію благодійного проекту. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8283 / 4.1MB / SQL:{query_count}