Кому потрібен такий Wі-Fi?

Замість того, щоб відмити від бруду львівські трамваї, у мерії вирішили у вагонах увімкнути… безпровідний інтернет!

Замість того, щоб відмити від бруду львівські трамваї, у мерії вирішили у вагонах увімкнути… безпровідний інтернет!

У львівських трамваях невдовзі може запрацювати Wi-Fi, з допомогою якого в електротранспорті деяким пасажирам буде веселіше їздити. Скористатись безкоштовним безпровідним інтернетом можна буде безпосередньо у салонах трамваїв. Так, нині  вже один трамвай облаштований відповідними пристроями.

“У одному трамваї, що курсує на маршруті № 1, з номером 1170 уже є безкоштовний Wi-Fi. Упродовж наступних двох тижнів планується, що Wi-Fi буде ще у 8 трамваях на маршрутах № 1, № 2 та № 9. Також Wi-Fi буде і у трамваях, що курсуватимуть на новому трамвайному маршруті № 10”, – розповів Орест Козак, директор ЛКП “Львівелектротранс”. Пр це інформує прес-служба міської ради.

У мерії планують встановити такий інтернет ще на трамвайному маршруті № 1 – три прилади, № 2 – теж три, № 9 – два.

“Вважаю, що це добра ідея. З дня на день нам мають надіслати звіт про те, скільки людей вже скористалися цією послугою. За попередньою інформацією було багато під’єднань.

Wi-Fi в трамваях буде за гроші “Львівелектротрансу. Зараз ми встановили один прилад на одному вагоні. Якщо їх буде більше, то очікуємо на оптові знижки. Наразі встановлення безпровідного інтернету в одному трамваї коштує 1,5 тис. грн. Скільки ми будемо платити за сам трафік будемо знати, коли матимемо інформацію щодо кількості підключень”, – розповів “Пошті” Арсен Куртяк, аналітик “Львівелектротрансу”.

Ідея й справді цікава, тільки виникає питання, а чи на часі таке нововведення. Досить подивитися на зовнішній вигляд наших трамваїв і тролейбусів, які виглядають катастрофічно занедбаними. 

Звісно, їх тепер почали капітально ремонтувати, навіть маємо кілька нових тролейбусів, але як вони виглядають! Складається враження, що їх взагалі ніхто не миє. Ці здогадки у приватних розмовах неофіційно підтверджують деякі працівники “Львівелектротрансу”, які нарікають, що не мають ні миючих засобів, ані навіть ганчірок! Чому б ці гроші не витратити для створення належних умов бодай для працівників?! Відтак новина про Wi-Fi у трамваях у такій ситуації виглядає більш ніж недоречною. 

ДО ТЕМИ

Усі трамваї Львова вже облаштували навігаційними пристроями. Йдеться про 73 одиниці транспорту. Наступний етап робіт – це облаштування навігаційними пристроями тролейбусів. Відтак, моніторити роботу міського електротранспорту з допомогою навігаційних пристроїв можуть безпосередньо диспетчери трамвайного депо, працівники служби руху ЛКП “Львівелектротранс”, – інформує прес-служба міської ради.

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6396 / 4.09MB / SQL:{query_count}