Хорватський шлях

Львівська мерія залучає до ремонту доріг іноземців 

Львівська мерія залучає до ремонту доріг іноземців 

Міська влада надалі намагається підняти  серед українських підрядників  якісний рівень ремонту львівських доріг. Цього разу "задати стандарт якості" пропонують  хорватські будівельні  компанії.

Як розповів Сергій  Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради, місто веде переговори з хорватськими будівельними компаніями щодо можливого залучення їх для реконструкції старих і будівництва нових транспортних розв'язок.

- Зараз хорвати є фактично лідерами в Європі з будівництва доріг і транспортних роз­в'язок. Вони за короткий час повністю відновили свої транспортні мережі, і це є предметом їхньої гордості. Хорватські   будівельні фірми мають неоціненний для Львова досвід і легко могли б знайти себе в тих проектах, які зараз для Львова є першочерговими. Зокрема, ремонт доріг і будівництво 11 транспортних розв'язок до Євро-2012. Окрім  власне буді­вельних фірм, непогано було б залучити хорватські проектні інститути з фахівцями, які мають перспективне бачення розвитку транспортної інфраструктури, згідно з європейськими вимогами, - зазначив Сергій Кіраль.

Нагадаємо, міська рада вже не вперше хоче залучити до ремонту львівських доріг іноземців. Першою львівську дорожню цілину минулого року почала освоювати чеська компанія "Балтом-Україна". Вона реконструювала вул. Виговського. Компанія використала новий для міста метод ремонту, а саме  холодний спосіб переробки асфальту. Для цього вона навіть привезла зі собою асфальтний завод. Зараз ця ком­панія працює над реконструкцією вул. Гуцульської. Паралельно з ними  восени минулого року  показувала, як потрібно працювати, словацька фірма "SOROUTE". Власне показувала, адже після вул. Словацького, де працівники фірми укладали бруківку, більше ніде не працювала. Основним козирем їхньої роботи була 25-річна гарантія на їхню роботу.  

Ще одним іноземцем, який  працює  на львівському бездоріжжі, є турецька фірма "ОНУР конструктіон інтернешнл", яка до цього працювала над реконструкцією дороги Київ - Чоп. У Львові вона ж робила ремонт вул. Тракт Глинянський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.1004 / 4.07MB / SQL:{query_count}