Львівські новини: телеграф

Відвоювали Снопківський парк!

Прокуратура Львівщини внесла протест на рішення міськради від 26.10.2012 № 737 “Про розроблення детального плану території району забудови на вул. Кримській”. “Оскільки зі схеми розміщення плану території району забудови на вул. Кримській та картографічних матеріалів вбачається, що така планується фактично в межах парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Парк Снопківський”, межі якого затверджені рішенням виконкому облради “Про мережу територій і об’єктів природно-заповідного фонду області”. З огляду на те, що надання дозволу на розроблення детального плану території району забудови на вул. Кримській, а також подальша забудова вказаної земельної ділянки, запланована на землях природно-заповідного фонду, рішення виконкому міськради суперечить вимогам чинного законодавства та підлягає скасуванню”, – зазначають у прес-службі прокуратури області.

GPS-контроль із грудня

У маршрутках Львова GPS-навігатори повністю запрацюють із 1 грудня. Про це в ефірі каналу “24” сказав Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради. За його словами, GPS-навігація допоможе контролювати графік руху автобусів, а також те, чи з’їжджають водії з маршрутів. 
Сучасне медобладнання у подарунок 
Фонд Анни Мазуренко “Здоров’я дітей” (Канада)  27 листопада подарує львівським лікарням сучасне медичне обладнання для новонароджених. Зроблять це в межах проекту “Здоров’я дітей”. Обладнання отримають відділення інтенсивної терапії недоношених новонароджених обласної лікарні, відділення реанімації новонароджених міської дитячої лікарні та обласна дитяча лікарня “Охматдит”.

Фонтани вимкнули

На зиму вимкнули водопостачання львівських фонтанів. Водограї відновлять свою роботу вже навесні. Для того, щоб механізми фонтанів не ламалися під час морозів, комунальники Галицького району забрали звідти автоматичні водяні насоси та електродвигуни. Це дозволить вберегти їх, – інформує прес-служба мерії. 

“Личаківський цвинтар” має нового директора

У мерії призначили нового директора музею “Личаківський цвинтар”. Керувати ним тепер буде Михайло Нагай. Раніше він був головою вченої ради цього музею. Попереднього директора, Ігоря Гавришкевича, у ратуші звільнили із займаної посади у зв’язку з закінченням терміну контракту. “Трудовий колектив, наскільки я знаю, дуже позитивно сприйняв цю інформацію, бо новий директор – відома людина. Він – голова вченої ради, прекрасно знає існуючу проблематику”, – каже міський голова Львова.

Без грошей на охорону природи

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області недофінансовується. На цей рік для першочергових природоохоронних заходів, що фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, мали виділити 28 млн грн. Про це зазначає Мирослав Хом’як, начальник управління. Згідно з графіком фінансування, впродовж січня-жовтня мали виділити 19 млн грн, однак нині  управління профінансоване лише на 12 млн грн. Отже, недофінансування природоохоронних заходів становить понад 7 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6532 / 4.1MB / SQL:{query_count}