Львів відсвяткував 752-річницю

Майже 100 тисяч туристів відвідали місто Лева впродовж святкового тижня. Красу Львова з вежі Ратуші побачили понад 5 тисяч

Майже 100 тисяч туристів відвідали місто Лева впродовж святкового тижня. Красу Львова з вежі Ратуші побачили понад 5 тисяч

r5.jpg 

За інформацією управління культури та туризму Львівської міської ради, впродовж святкового тижня Львів відвідало 90-95 тисяч туристів та гостей. Зокрема, це туристи, організовані туристичними фірмами з інших міст України, іноземні туристи, учасники турів, що проходять через Львів, екскурсанти з курортних міст Львівщини, Польщі, гості, які приїхали на святкування Дня міста Львова. Кількість туристів, яких прийняли львівські туристичні організації, становить майже 10 тис. осіб. Найбільше відвідувачів у Львові було з Польщі, Німеччини, Австрії, Італії, Росії, США, Канади, Білорусі, Великобританії, Франції, а також із різних регіонів України.

Як повідомила начальник відділу туризму Львівської міської ради Божена Пеленська, за інформацією туристичних організацій Львова, цьогорічна програма святкувань була насиченою, різноманітною, цікавою, тому й викликала захоплення та гарні відгуки туристів. Також працівники туристичних організацій зазначили, що програму «Святковий тиждень у Львові» було включено до туристичних програм перебування туристів у місті. За час святкувань у Львові, з 28 квітня по 4 травня, на вежу Ратуші піднялось понад 5 тисяч гостей та львів’ян. Як повідомив директор ЛКП «Ратуша-сервіс», підприємство отримало 16 тисяч гривень.

r1.jpg

r3.jpg

1 травня у Львові, на площі Ринок, вперше відбувся День батяра, на якому
городяни та гості міста із захопленням слухали концерт батярських колективів.  

r7.jpg

1-4 травня на вулиці Валовій відбувався традиційний ярмарок «Львів – столиця ремесел», на якому присутні могли купити досхочу презентів для себе та рідних, але й спробувати себе в ролі ремісника.

r2.jpg

1-4 травня вже традиційно у внутрішньому дворику Ратуші на пл.. Ринок пройшов шостий міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова».

r6.jpg

2 травня на пл. Ринок відбулася солодка імпреза – перше у Львові Свято шоколаду. Городян та гостей міста потішили різноманітними конкурсами на шоколадну тему, відбувся ярмарок-продаж шоколаду. Родзинкою свята став 200-кілограмовий торт.

r4.jpg

3 травня на пл. Міцкевича - пр. Свободи пройшов парад, у якому взяли участь історичні персонажі, байкери та дитячі колективи.

r8.jpg

4 травня на площі перед оперним театром запрацював фонтан, який, схоже, стане новим місцем зустрічей у Львові.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3197 / 3.99MB / SQL:{query_count}