Ось вам старий тариф!

Тарифи на проїзд у громадському транспорті наразі у Львові не зростають. Планували, що нову вартість проїзду пасажирів у міських маршрутках та електротранспорті затвердить учора виконком Львівської міської ради.

tramvay.jpgТарифи на проїзд у громадському транспорті наразі у Львові не зростають. Планували, що нову вартість проїзду пасажирів у міських маршрутках та електротранспорті затвердить учора виконком Львівської міської ради.

Утім 17 жовтня міськвиконком не розглядав питання збільшення тарифів - його зняли з розгляду на пропозицію мера Львова. Мотивація Андрія Садового - "це питання потребує додаткового глибокого вивчення". За його словами, питання треба розглядати в комплексі зростання вартості проїзду та його якості. Міський голова, якого зараз нищівно критикують мас-медіа, депутатський корпус та громадські органі­зації Львова, згадав про городян. Мовляв, перед тим, як розглядати рішення стосовно підвищення тарифів на проїзд, його ще обов'язково варто винести на громадські слухання. У прес-службі Львівської міськради "Пошті" повідомили, що наразі дата проведення обговорень ще не відома, але львів'ян, охочих на них прийти, обов'язково про це попередньо поінформують через ЗМІ.

Директор "Львівелектротрансу" Андрій Федоренко, який сподівався на збільшення вартості проїзду в трамваях та тролейбусах з 1 листопада (він заявляв, що загальний квиток за проїзд в електротранспорті коштуватиме гривню, пільговий - 50 коп.), вкотре скаржиться: підприємство потерпає від збитків через необґрунтовано низькі тарифи на проїзд.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5480 / 4.07MB / SQL:{query_count}