Зупинити хаос!

Львівські шофери знахабніли – заїжджають куди завгодно. Тимчасом у мерії мають намір змінити рух у центрі міста

Львівські шофери знахабніли – заїжджають куди завгодно. Тимчасом у мерії мають намір змінити рух у центрі міста

Останнім часом у соц­мережах львів’яни все частіше постять фото, на яких водії дозволяють собі залишати автівки де заманеться. Візьмімо для прикладу зупинку на вулиці Шота Руставелі –  суцільний безлад! Припарковані тут машини створюють хаос: маршрутки не можуть нормально під’їхати до зупинки, водії змушені висаджувати людей просто на дорозі, зупиняючи рух інших машин і створюючи довжелезні корки. Виходить, що комфорт водіїв 12 припаркованих машин важливіший за безпеку пасажирів! 

У мерії кажуть, що мають намір закрити для руху кілька вулиць, а на частині вулиць запровадити виключно односторонній рух. Це стосується, зокрема, вулиці Івана Франка. Заступник голови робочої групи з упорядкування руху у Львові Олег Шмід каже, що навіть на світлофорі на зелене світло з вулиці Левицького автомобілі не можуть виїхати на Франка через корки. У ратуші вирішили роз’їзд на Левицького і Пекарській зробити  хрестоподібним, а на цих вулицях невдовзі мають запровадити односторонній рух. “Прорахували все з допомогою спеціальної комп’ютерної програми, створеної транспортними спеціалістами. Вона в нас є, називається “Візум”. Після того як ми розглянули кілька варіантів руху у Львові, схема із впровадженням одностороннього руху на кількох вулицях показує, що найменше корків буде, коли ми її використаємо”, – запевняє Олег Шмід.

І не лише на цих вулицях мають намір запровадити односторонній рух – на черзі площі Соборна і Митна. В рамках концепції створення пішохідної зони в центрі Львова пропонують повністю перекрити для руху вулиці Герцена і Ліста.

Чи буде втілена ця ідея, наразі не відомо, бо концепція і сам проект перебувають на стадії обговорення і згодом будуть направлені у відповідні комісії та на розгляд сесії міської ради.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3764 / 4.07MB / SQL:{query_count}