Доля старого саду

Сьогодні стане відомо, за яким проектом місто буде впорядковувати Бернардинський дворик 

Сьогодні стане відомо, за яким проектом місто буде впорядковувати Бернардинський дворик 

У Львові відкрилася виставка конкурсних робіт із облаштування відкритих просторів комплексу Бернардинського монастиря. І вже сьогодні, 27 жовтня, оголосять переможців, які й займуться оформленням даної території.

Як інформує прес-служба міськради, ще у червні цього року Львівська мерія оголосила цей конкурс спільно з Центром міської історії центрально-східної Європи та проектом “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова” Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Учасники протягом більше трьох місяців подавали свої роботи. До 8 жовтня 2012 року надійшло 30 проектів з цілого світу. 

Міжнародне журі учора визначило переможця, якого оголосять сьогодні.

“Перед конкурсантами було поставлено завдання об’єднати всі території громадського простору  концепцією, але також і інтегрувати цей острівок  в історичний простір міста. Кожна з зон, які раніше були одним цілим, зараз функціонує сама по собі. Нині необхідно знову зібрати ці клаптики разом, при цьому зберігаючи їх історичну та просторову своєрідність. І найважливіше – це громадський простір, який має стати місцем, де львів’яни залюбки проводитимуть свій час, це – один з наших найбільших пріоритетів роботи”, – розповіла Лілія Онищенко. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7301 / 4.06MB / SQL:{query_count}