GPS-навігаторів побільшає

Наступного тижня системою навігації облаштують усі автобуси АТП №1 

Наступного тижня системою навігації облаштують усі автобуси АТП №1 

До кінця наступного тижня автобуси комунального підприємства АТП №1 також будуть облаштовані системами навігації. А це – майже 140 автобусів. Облаштовувати навігатори на автобусах АТП №1 буде фірма з Кривого Рогу.

“Ми встановлюємо дещо інші навігаційні пристрої – кращі, більш функціональні. З допомогою цих пристроїв ми матимемо актуальну інформацію про стан двигуна, про використання палива, про стоянки, зупинки автобусного маршруту. До кінця наступного тижня плануємо облаштувати GPS-пристроями 140 автобусів”, – зазначив директор АТП №1 Михайло Сидорович. 

Як інформує прес-служба міської ради, у місті вже 233 міські автобуси та 35 трамваїв облаштовано системою GPS. 

“Маємо також технічну можливість пересилання географічних координат кожного автобуса в режимі реального часу з сервера компанії, яка встановлює пристрої на автобусах, до таких провайдерів як Google Maps та Yandex Карти. Обидва провайдери вже попередньо цікавились можливістю отримання координат з львівського транспорту. Відтак, будь-який користувач зможе зайти через комп’ютер  або смартфон в Google Maps або Yandex Карти і побачити транспортні засоби, які курсують містом. На зупинці можна буде реально подивитись, які автобуси проїжджають саме на цій зупинці і де вони знаходяться”, – розповів заступник начальника управління транспорту  та зв’язку Андрій Білоус.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5383 / 4.06MB / SQL:{query_count}