“Великі мрійники” у Львові

У нашому місті знімають фільм про Леонардо да Вінчі

У нашому місті знімають фільм про Леонардо да Вінчі

У Львові тривають зйомки фільму про великого італійського художника, винахідника, ученого Леонардо да Вінчі. Йдеться про документальну драму виробництва кінокомпаній FILM.UA і Signal Red. Кінострічка “Леонардо да Вінчі”, у якій будуть представлені невідомі широкому загалу епізоди з життя генія, стане четвертою частиною циклу “Великі мрійники” (три попередні – “Вільна енергія Тесли”, “Дивовижні світи Ціолковського”, “Жуль Верн. Подорож завдовжки з життя”). Проект особливий, зокрема, тим, що в ньому візуалізують наукові досліди та відкриття відомих учених. Для цього команда “Великих мрійників” використовує чималу кількість спецефектів, 3D-технології. 

Зйомки розпочали минулого тижня. І якщо погодні умови будуть сприятливими, вони триватимуть до 30 жовтня у середмісті. Основні локації – площі Старий Ринок, Ринок, Музейна, вулиці Арсенальна, Лесі Українки та Руська.

Фільм “Леонардо да Вінчі” матиме 52-хвилинний хронометраж. Над ним працюють продюсери Сергій Созановський та Ігор Сторчак, креативний директор Євгеній Санников, креативний продюсер Оксана Майданська, режисер Михайло Херсонський, оператор Тарас Шаповал і художник-постановник Альфія Риб’янцева. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8443 / 4.34MB / SQL:{query_count}