Гарячі батареї з цього тижня Коли температура повітря знизиться, Львів буде готовий відновити подачу опалення мешканцям. “Для бюджетних установ проблем нема – усі бюджетні установи, які мають потребу, тепло отримують. Для мешканців міста Львова дивимось

Гарячі батареї з цього тижня 

Коли температура повітря знизиться, Львів буде готовий відновити подачу опалення мешканцям. “Для бюджетних установ проблем нема – усі бюджетні установи, які мають потребу, тепло отримують. Для мешканців міста Львова дивимось прогнози – середа-четвер йде похолодання, тоді автоматично вмикаємо опалення”, – запевнив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Нові вікна за справну оплату 

У будинках, де мешканці 100% оплачують за комунальні послуги, ЛКП встановлюють енергоощадні вікна. Загалом з початку року у місті встановлено 1392 вікна на суму 1,8 млн грн. Нещодавно вперше поміняли вікна у будинку, де є борги за житлово-комунальні послуги. Серед таких будинків є гуртожиток, який прийняли в комунальну власність у 2007 році, на вул. Пулюя, 6. “У цьому році ми пішли на експеримент. У місті є добра практика, якщо мешканці на 100% платять за комунальні послуги, тоді за виручені кошти, замінюємо вікна у під’їзді. Тут ми зробили по-іншому і сподіваємося, що люди платитимуть краще. Хотілося б , щоб цим прикладом мешканці скористалися і зрозуміли, що ми пішли їм назустріч”, – зазначив мер Львова. Як інформують у мерії, заборгованість мешканців будинку на вул. Пулюя, 6 за комунальні послуги становить 43 тис. грн і 13 тис. грн за воду.

Казначейство блокує гроші 

Станом на 22 жовтня казначейство не проплачує рахунки Львівської міської ради на загальну суму 15,8 млн грн. “Нині у Львові маємо непроплачених коштів приблизно 17 млн грн. Це і захищені і незахищені статті. Прокуратура також це питання вивчає, бо це – порушення закону, це кошти міста і вони повинні автоматично проводитись казначейством без дискусій. Таке питання є по всій Україні”, – зазначив учора міський голова Львова. Зокрема, управлінню охорони здоров’я не проплачено понад 1 млн грн на медикаменти, харчування, обслуговування медобладнання та ін. Управлінню освіти не проплачено понад 3 млн грн, із них понад 2 млн грн на харчування дітей. Понад 3 млн грн не проплачено у сфері ЖКГ – на поточний ремонт житлового фонду, на поточний ремонт доріг, озеленення та санітарну очистку, – інформує прес-служба мерії.

Котельню передали місту

“Львівтеплоенерго” передали котельню на вул. Городоцькій. Таке рішення 19 жовтня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Ця котельня введена в експлуатацію в 1980 році і забезпечує тепловою енергією Львівський драмтеатр ім. Л. Українки на вул. Городоцькій, 36 та школу № 56 на вул. Городоцькій, 38.

Шумахери і п’янички за кермом   

Понад 450 порушень Правил дорожнього руху водіями маршруток виявили працівники ДАІ Львівщини під час проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті, що тривали з 1 по 17 жовтня. Про це інформує прес-служба УДАІ області. Зазвичай водії автобусів самовільно відхилялися від визначеного маршруту, паркувалися, як їм заманеться, та перевозили пасажирів понад встановлену норму. Також інспектори ДАІ впіймали більше тридцяти горе-шумахерів, які керували маршрутками. А от у Мостиському районі вони виявили водія шкільного автобуса, який був за кермом напідпитку! Були й випадки, коли на маршрут виїжджали технічно несправні автобуси. Зокрема, під час профілактичних заходів співробітники ДАІ виявили 141 такий факт. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7823 / 4.09MB / SQL:{query_count}