Городян турбує благоустрій Львова

Цього року на телефонну гарячу лінію міста надійшло майже 168 тисяч звернень

Цього року на телефонну гарячу лінію міста надійшло майже 168 тисяч звернень

За дев’ять місяців цього року на гарячу лінію міста надійшло більше дзвінків, аніж за весь минулий рік. Торік надійшло 154 тисячі телефонних звернень, а за дев’ять місяців цього року – майже 168 тисяч. Звісно, слід враховувати, що на початку року змінювалася транспортна система у місті, тоді гаряча лінія отримувала до півтори тисячі дзвінків за добу. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Щодо тематики звернень, то на високому рівні є проблеми благоустрою міста, також спостерігається збільшення питання транспорту та послуг холодного та гарячого водопостачання. 

“На 30% щорічно зменшується кількість звернень щодо проблем з вуличним освітленням. Якщо так далі буде, то, мабуть, за три роки це питання взагалі не буде актуальним для городян, – розповідає Валентина Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління Львівської міськради. – Важливо підкреслити, що в нас побільшало консультаційних звернень. Наприклад, якщо розглядати тему транспорту. Спершу на початку року, коли запровадили нову транспортну систему, мешканці переважно телефонували зі скаргами. Зараз же тематика цих звернень в основному є інформаційного, консультативного характеру – як кудись доїхати, який маршрут курсує по тій чи іншій вулиці, чи є зміни в графіку руху” 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7300 / 4.06MB / SQL:{query_count}