«Знесіння» озеленять

Парку дали гроші на формування берегової лінії озера та озеленення території

Парку дали гроші на формування берегової лінії озера та озеленення території

Минає рік відколи у мальовничому парку “Знесіння” почистили озеро. Минулої осені водойма була розритою до невпізнанння, а вже цього літа біля озера побільшало відвідувачів. 

Після проведених минулоріч робіт міська рада виділила 150 тис. грн на роботи із формування берегової лінії озера. Як інформує прес-служба мерії, гроші виділили з фонду охорони навколишнього природного середовища. А благоустрій озера триватиме до кінця листопада.

“Також до кінця жовтня плануємо закінчити роботи з фіксації та укріплення пагорбa підпорною стінкою на вул. О.Довбуша, 24. Працівники парку облаштовують місця для відпочинку населення, – встановлюють лавочки та обкладають камінням місця для вогнищ. Триває робота із оновлення інформаційних щитів із картою парку та умовними позначеннями”, – повідомив директор парку “Знесіння” Олександр Завадович.

Також до кінця року триватиме озеленення території парку. Як інформують у ратуші, з фонду охорони навколишнього природного середовища виділили 300 тис. грн. Усі роботи виконуватиме комунальне підприємтво “Зелений Львів”, яке також займається прибиранням території парку.

“Зараз тривають роботи із облаштування газону алеї неподалік Шевченківського гаю, будуть зняті дерева, які становлять загрозу для відвідувачів. Також облаштуємо вхід у парк з вулиці Ніжинської і поставимо стовпчики для унеможливлення заїзду машин. Також встановимо п’ять місць відпочинку, де буде дозволено розпалювати вогнища. А ще будуть посаджені нові дерева та кущі”, – розповів “Пошті” заступник директора парку Володимир Ткачук

ДО ТЕМИ

Минулого місяця у парку “Знесіння” відкрили “Веломаршрут здоров’я”. Загалом діє десять маршрутів: п’ять туристичних, один екологічний, два рекреаційних пішохідних та два рекреаційних велосипедних. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8230 / 4.07MB / SQL:{query_count}