Церковна акція протесту

У вівторок, 6 травня парафіяни церкви Хрестового Воскресіння, що знаходиться на вулиці Городоцькій 226 а, проводили непересічну акцію. Жителі цього району разом із священниками переносили хрест із подвір’я храму на сусідній пустир, який впродовж 5 років міська влада не хоче віддати храмові, намагаючись продати її різним структурам.

2ffak.jpg

2ffak2.jpg 

У вівторок, 6 травня парафіяни церкви Хрестового Воскресіння, що знаходиться на вулиці Городоцькій 226 а,  проводили непересічну акцію.  Жителі цього району разом із священниками переносили хрест із подвір’я храму на сусідній пустир, який впродовж  5 років міська влада не хоче віддати храмові, намагаючись продати її різним структурам.

“Минулого року нам обіццяли остаточно передати цю землю – розповів отець Сергій, адміністратор церкви Хрестового Воскресіння -  На ній планується розбудувати рекреаційну зону для тисячі дітей, які входять до нашої понад 17 тисячної парафії.”

 За його словами історія із передачею землі тягнеться й досі, хоча розпочалась іще у 2003 році – впродовж усього часу на вищезгадану земельну ділянку окрім храму претендувало ще декілька організацій, проте до останнього справа вирішувалась на користь церкви. Але не цього разу – земельна комісія міської ради передала пустир якомусь підприємцю....І хоча прокуратура у відповіді на звернення отців піддала сумніву законність дій по передачі даної ділянки, все ж землю храму досі не виділили. А час біжить – і колись гарна та придатна до відпочинку зелена галявина із дня у день перетворюється на сміттєзвалище.

“Нам набридло мовчати і смиренно чекати рішення влади, адже на проблему звертають увагу лише за умови активних дій. – пояснив отець Сергій -  Саме тому церковна рада вирішила зробити перший крок – і перенести церковний хрест на пустир.” При цьому священник наголосив, що даний хрест має нагадуватиме про твердий намір храму та парафії довести справу до кінця – і створити хоч одну відпочинкову зону для дітей, які проживають в цьому районі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3857 / 3.97MB / SQL:{query_count}