Львівські новини: телеграф

Обріжте гілки!

Із початком осені до міських центрів обслуговування мешканців люди найчастіше звертаються щодо обрізання дерев. “Питання зняття та обрізання дерев найактуальніші у Галицькому, Залізничному та Франківському районах міста. Мешканці саме цих районів найчастіше зверталися з відповідними письмовими заявами до районних центрів обслуговування мешканців впродовж поточного місяця”, – каже в. о. начальника відділу “Центр обслуговування мешканців” Оксана Сарабаха. Про це інформує прес-служба мерії. 

Соціальні оселі

На Львівщині наступного року заплановано будівництво десяти дитячих будинків сімейного типу. 22 жовтня відбудеться презентація проектної пропозиції будівництва дитячого будинку сімейного типу нового зразка, енергоощадного та виготовленого за сучасними технологіями, – повідомив заступник голови Львівської облдерж­адміністрації Олег Рудницький. Як інформує прес-служба ЛОДА, зараз на території Львівської області функціонує 89 прийомних сімей, у яких виховується 132 дитини, та 22 дитячих будинки сімейного типу, де живуть 45 дітей. 

Кадрова ротація у ратуші

У Львівській міській раді директором департаменту “Адміністрація міського голови” призначено Андрія Москаленка. Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Садовий. Раніше Андрій Москаленко очолював управління інформаційної політики та зовнішніх відносин. Виконувати обов’язки керівника управління інформаційної політики та зовнішніх відносин буде керівник відділу промоції міста Галина Малець. Раніше “Пошта” вже писала, що у мерії тривалий час не можуть знайти керівників на деякі посади.

Античні раритети

Митники передали Львівському історичному музею 37 античних монет. Як пише zaxid.net, більшість із них виготовлені з міді та срібла. Колись вони були в обігу на території Криму та Південної України. За висновками експертів, монети є предметами археології, становлять музейну та історичну цінність. Шість із них датовані орієнтовно XVII-ХІХ століттям. Їх виявили працівники Львівської митниці під час огляду міжнародного поштового відправлення, яке надсилали з Криму до Республіки Польща.

Європейські танцюристи у Львові

Танцюристи із Європи з’їдуться до Львова на конкурс “Super dance 2012”. Міжнародний конкурс сучасної хореографії відбудеться у нашому місті 19-21 жовтня. У ньому візьмуть участь колективи з України, Польщі, Білорусії, Литви, Чехії. Вони демонструватимуть майстерність у різних стилях сучасного танцю, зокрема, стріт-денсі (хіп-хоп, диско, брейк-денс, фанк), джаз-танці (бродвей-джаз, джаз-модерн, афро-джаз, фольк-джаз, contemporary jaz dance), модерні (contemporary dance, контактна імпровізація). Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради. Всі виступи відбуватимуться у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29). У перший день конкурсу, 19 жовтня, відбудеться конференція на тему сучасної хореографії, а в неділю,  21 жовтня, – Всеукраїнський семінар із сучасної хореографії. Майстер-класи проводитимуть хореографи із Франції, Польщі, Чехії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0147 / 4.09MB / SQL:{query_count}