Хто не матиме тепла?

Львів не готовий до опалювального сезону, бо… немає лімітів газу!

Львів не готовий до опалювального сезону, бо… немає лімітів газу!

Більшість міських голів Львівщини підписують розпорядження про початок опалювального сезону, не маючи виділених обсягів природного газу від НАК “Нафтогаз України”, у тому числі й для міста Львів. А оскільки газопостачання до котелень подаватиметься лише за наявності ліміту газу, львів’яни можуть залишитися без тепла.

“Станом на 15 жовтня лише для “Залізничнетеплоенерго” виділено ліміти природного газу обсягом 

17 тис. м3 на декаду, проте добове споживання підприємства становить близько 130 тис. м3 газу. Отже, жодна теплопостачальна організація області не може забезпечити повноцінну роботу своїх котелень”, – повідомляє прес-служба “Львівгазу”.

“Львівгаз” наголошує, що вся відповідальність за відсутність тепла в помешканнях жителів Львівщини лежатиме на очільниках міст, оскільки вони не зуміли забезпечити місто необхідними обсягами газу. Водночас, газопостачання не припинятиметься котельням, що забезпечують тепло в лікувальних установах, дитячих садочках та школах. За інформацією “Львівгазу”, найбільш критична ситуація склалася у Львові, адже “Львівтеплоенерго”, що є найбільшим споживачем газу, не маючи ліміту, використовує газ інших споживачів, спричиняючи цим пониження тиску газу у всій мережі. “Львів на сьогодні не готовий до опалювального сезону, тому вся відповідальність за наслідки, пов’язані з обмеженням газопостачання у Львові, покладається на міського голову”, – йдеться у повідомленні “Львівгазу”.

Тимчасом, цього понеділка у профільному міністерстві мала відбутися нарада щодо виділення лімітів газу підприємствам теп­лоенерго. Як повідом­ляє прес-служба ратуші, в. о. директора міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник зазначив, що лише наступного тижня стане відомо, чи виділили Львову ліміти природного газу.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4811 / 4.07MB / SQL:{query_count}