Опіка і затишок для сиріт

У 2013 році на Львівщині з’явиться десять дитбудинків сімейного типу

У 2013 році на Львівщині з’явиться десять дитбудинків сімейного типу

Наступного року на Львівщині заплановано будівництво десяти дитячих будинків сімейного типу, повідомляє прес-служба ЛОДА.

“Пріоритетом держави та нашим основним завданням є те, щоб діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, перебували в сімейних формах виховання”, – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький.

З його слів, на сьогодні вже провели попередню підготовку та обрали кілька земельних ділянок для цього. 22 жовтня відбудеться презентація проектної пропозиції будівництва дитячого будинку сімейного типу нового зразка, який буде енергоощадним, збудованим за сучасними технологіями. На його думку, такий будинок можна буде звести ще до кінця 2012 року за умови, що після розгляду на сесії обласної ради буде зроблене коригування бюджету, адже вартість будівництва – 1 млн грн.

Нагадаємо: станом на 1 жовтня цього року на Львівщині 2820 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них у сімейних формах виховання перебувають 2347. На території Львівської області функціонує 89 прийомних сімей, в яких виховується 132 дитини, та 22 дитячі будинки сімейного типу, де перебувають 45 дітей. Окрім цього, у 2012-му батькам-вихователям, відповідно до соціальних ініціатив президента України, було здійснено виплати на суму 6,7 млн грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6166 / 4.07MB / SQL:{query_count}