“Чужих дітей не буває!”

Цього понеділка закінчилася непересічна виставка-продаж ручних робіт під назвою “Чужих дітей не буває!”.

Цього понеділка закінчилася непересічна виставка-продаж ручних робіт під назвою “Чужих дітей не буває!”.

Ініціатором її проведення стала член Творчого об’єднання народних майстрів та художників-аматорів Львів­­щини Галина Білоусова, яка в такий спосіб намагалася зібрати кошти для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Організувати виставку допомогли Інститут громадського лідерства, рукодільний клуб “Моє хобі”, арт-студія “МАМАТУ” і Марійське товариство “Милосердя”.
З’ясувалося, що у Львові багато небайдужих людей. На ініціативу Галини Білоусової відгукнулися й інші майстрині, які з радістю долучилися до такої благородної справи і надали для виставки-продажу свої роботи, виконані у різних техніках. Серед них – вишиті картини, ляльки-мотанки, валяні забавки, шалики, коралі, прикраси з полімерної глини, новорічні іграшки з фетру тощо. Львів’яни та гості міста захоплено розглядали й охоче купували роботи рукодільниць або ж просто кидали пожертви до спеціальної скриньки. 
За чотири дні виставку відвідало понад 400 осіб. Загалом зібрали 3622 гривні. Основну частину цих коштів віддадуть на придбання зимового взуття дошкільнятам із дитячого будинку №1, а решта піде на закупівлю матеріалів для рукодільного гуртка, який організували при школі-інтернаті №2 дівчата-майстрині.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2306 / 4.07MB / SQL:{query_count}