Комфорт на колії

Вже з наступного року львів’яни зможуть їздити модерновим низькопідлоговим трамваєм від львівського “Електрону”

Вже з наступного року львів’яни зможуть їздити модерновим низькопідлоговим трамваєм від львівського “Електрону”

 До кінця року коліями міста прямуватиме новий трамвай від українсько-німецького підприємства  “Електронтранс”, що входить до багатогалузевої компанії “Концерн-Електрон”. Декілька місяців його тестуватимуть, а вже у першому кварталі наступного року, як сподіваються виробники, туди пересядуть пасажири маршруту №2. Нагадаємо, це підприємство стало переможцем тендеру на постачання нових трамваїв для ЛКП “Львівелектротранс” ще 3 липня 2012 року. 

“До кінця року хочемо мати у Львові перший в Україні власний низькопідлоговий трамвай від переможця тендеру. Це унікальний продукт. Молодці, що взяли німців у партнери. Треба лобіювати свого товаровиробника, але того, що є найкращим, конкурентноспроможним, якісним та за ціною нормальним”, – зазначив міський голова, інформує прес-служба ратуші. 

За словами Андрія Садового, на грудень трамвай має бути готовим і тоді розпочнеться випробування на львівських вулицях. Для цього вибрали маршрут №2, бо там на 90% відремонтована колія.  

А чим їздити?

Львів входить у четвірку міст України, де ще збереглася трамвайна вузькоколійка, а підприємств, які б виготовляли нові вагони такого профілю, ні в нас, ні в СНД немає. Тому Житомир, Вінниця та Євпаторія “їздять” на зношеному рухомому складі. Як розповіли “Пошті” в прес-центрі ПАТ “Концерн-Електрон”, зараз в Україні на вузькій колії експлуатується 323 вагони, їх середній вік становить приблизно 35 років. Зношеність цього парку майже стовідсоткова. Тому лише 35%  “підлатаних” трамваїв виходять на лінію.

“Нині мінімальна необхідність у таких вагонах – 200 одиниць. Ми готові виробляти до 20 трамваїв на рік, тобто на найближчі 10 років роботою ми забезпечені”, – зазначає Андрій  Булат керівник прес-центру “Електрону”.

Наш трамвай – їхній досвід

Поки це перший пробний проект львівського підприємства,  але там сподіваються, що надалі цей продукт стане на конвеєр.

“Наші спеціалісти їздили Європою, вивчали досвід сусід-колег, а згодом розробили свою концепцію трамваю. До своїх потреб ми адаптували приводи – моторні візки, але поки виробляти їх будуть наші німецькі колеги, хоча сподіваємося, що через два роки зможемо робити це самі, – каже Андрій Булат. – Збирати трамвай будемо в Рясному на потужностях “Електрону”. Для цього спеціально створене нове підприємство “Електронмаш”.У німців запозичуємо тільки їхню систему електронного управління, хоча і це незабаром робитимемо самі”.

Зараз над трамваєм працює приблизно сто людей. Однак, якщо розпочнеться серійне виробництво, штат збільшать.

Коштує ця вітчизняна новинка вдвічі дешевше, ніж аналогічна продукція з-за кордону. “Місто придбає його в нас майже за 

12 млн грн. Такий же чеський трамвай коштує два мільйони євро, а німецький – 2,5 млн. А от за технічними характеристиками він нічим не поступається іноземним. Хоча нашому підприємству сам трамвай обійдеться дорожче, ніж місту”, – пояснив “Пошті” Андрій Булат. 

Ось який він – новий трамвай

У новому трамваї і їздити буде комфортніше. Загальна місткість вагона становитиме 217 місць, із них 57 сидячих. Розробники обіцяють низький рівень підлоги, широку оглядовість, знижений рівень шуму та вібрації. Буде навіть кондиціонування салону та місця для осіб з особливими потребами. 

“Трамвай оснастять потрійною системою безпеки. На випадок якщо водію стане погано, є система біоконтролю. Залежно від психофізичного стану водія, система зупинить рух автоматично, – пояснює прес-секретар “Електрону”. – Унікальність нового трамваю в тому, що він енергоощадний. Крім того, що він має малу споживчу потужність двигунів, під час гальмування спрацьовує так званий ефект рекуперації. Тобто мотор виробляє струм і назад віддає його в контактну мережу”. 

Для того, аби керувати новим трамваєм, водії змушені будуть пройти навчання, бо система управління тут зовсім не така, як та, до якої вони звикли. Сучасна електронна система включає в себе і подвійний огляд. Тобто водій зможе контролювати на своєму моніторі ситуацію як навколо, так і в середині трамваю. Як розповіли “Пош­ті” в “Електроні”, потішити львів’ян у них є чим, адже, окрім звичайних трамваїв для щоденного користування, хочуть зробити і сучасний ретротрамвай для туристичних мандрівок. Його прототипом має стати старий дерев’яний трамвай, який колись виїжджав на день міста. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4168 / 4.01MB / SQL:{query_count}