SOS: непроїзний проїзд

Мальовничий закуток для пішоходів – проїзд Крива Липа – перетворили на парковку для автомобілів. Мер пообіцяв прислати евакуатор

Мальовничий закуток для пішоходів – проїзд Крива Липа – перетворили на парковку для автомобілів. Мер пообіцяв прислати евакуатор

Безсовісні водії знайшли собі нову безкоштовну стоянку в самому серці міста. Тепер автомобільний хаос панує і в проїзді Крива Липа. Раніше там можна було вільно прогулятись, приємно посидіти в різноманітних кав’ярнях чи просто поніжитись у тіні крони старої липи, бо проїзд був обмежений шлагбаумом. 

Однак нещодавно в проїзд масово почали заїжджати авто через те, що рух їм ця перепона більше не обмежує. Мешканка одного із будинків поруч Оксана Степанівна скаржиться, що машини не тільки псують атмосферу місця, але й зважають вільно рухатись вуличкою. 

“Понаставляли тут тих іномарок – ні пройти, ні проїхати. Ми нещодавно з товаришкою гуляли центром із дитячим візочком, вирішили зайти на каву. То ми мусили обходити проїзд із вулиці Січових Стрільців, бо з вул. Дорошенка туди просто неможливо було потрапити!”, – нарікає львів’янка.

Деяких працівників кав’ярні, що у проїзді, також обурює ситуація, що склалась. “От попробуй тепер коробки з продуктами чи напоями донести до приміщення. Не те, що автомобіль не заїде, пройти деколи складно!”, — додає офіціант Роман.

Міський голова Львова вирішення проблеми із знахабнілими водіями бачить у застосуванні евакуаторів. 

“Власники закладів, які там знаходяться, вважають, що правила для них не писані. А вони на своїх крутих машинах можуть заїжджати куди хочуть. На сьогодні в місті працює три евакуатори, які забирають автомобілі в тих місцях, де вони заважають рухові електротранспорту. Я, зі свого боку, можу скерувати лише відповідне звернення до “Львівавтодору”, щоб вони допомогли почистити проїзд”, – каже Андрій Садовий. 

Мер певен, будуть великі нарікання з боку водіїв. “Мене ображає, що на тій велодоріжці, яку обладнали на проспекті Свободи паркуються автомобілі. В людській свідомості це не вважається чомусь проблемою. Але насправді – це біда! Тому машини ці будемо забирати. Будуть ображатися, але можливо, таким чином навчимо”, – резюмує очільник міста. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4195 / 3.98MB / SQL:{query_count}