На Волинь – по-новому

Відсьогодні на залізниці курсує рейковий автобус Львів – Луцьк

Відсьогодні на залізниці курсує рейковий автобус Львів – Луцьк

Віднині, 27 вересня, Львівська залізниця повертає рейковий автобус. Цього разу він сполучатиме місто Лева  і Луцьк. Курсуватиме цей потяг щодня, крім вівторка та середи. Такі новації на Львівській залізниці час до часу впроваджують для вивчення насиченості пасажиропотоку, кажуть у її прес-службі.

“Це той самий рухомий склад, який їздив і на Тернопіль, і на Рівне, і на Ворохту. Ми їх запускаємо для вивчення попиту пасажирів. Відстежимо ситуацію з квитками – в які дні найбільше навантаження, проаналізуємо загалом стан справ на цьому напрямку, а потім вирішуватимемо, чи й далі курсуватиме рейковий автобус, чи пустимо електричку. Можливо, узагалі не буде попиту”, – зазначила “Пошті” Юлія Грабова, заступник начальника прес-центру Львівської залізниці.

Зі слів залізничників, рейковий автобус невеликий – усього 91 пасажирське місце другого класу. Цей потяг, №802/801 Львів – Луцьк – Львів, їздитиме п’ять разів на тиждень. Відправлятиметься зі Львова о 17.07, а прибуватиме до Луцька о 19.53. Натомість із Волині потяг їхатиме вранці, о 6.22, і буде в дорозі майже три години. Коштуватиме проїзд у рейковому автобусі 55 грн. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4070 / 3.96MB / SQL:{query_count}