Якщо без лічильника, то й без газу!

“Львівгаз” погрожує відключати блакитне паливо тим, хто не має приладів обліку 

“Львівгаз” погрожує відключати блакитне паливо тим, хто не має приладів обліку 

Із початку року “Львівгаз” встановив безкоштовно понад три тисячі лічильників. Однак нині газовики зіштовхнулися з проблемою доступу до квартир споживачів, бо деякі мешканці відмовляються від приладів обліку. Газовики наголошують, ті помешкання, де не буде їхніх приладів обліку, відключатимуть від газопостачання, – інформує прес-служба “Львівгазу”.

До слова: лічильники встановлюють згідно зі Законом України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”, який набув чинності 1 липня торік. Відтак “Львівгаз” зобов’язаний встановити лічильники природного газу населенню, а споживачам забороняє споживання “блакитного палива” за відсутності приладу обліку.

Лічильники встановлюють у помешканнях, де використовують газову плиту та водонагрівач. Їхнє встановлення відбувається комплексно та безкоштовно у всьому будинку, на період виконання монтажних робіт газопостачання на будинок припиняють. А відновлюють після встановлення приладів обліку в усіх квартирах. Про виконання робіт, відповідно і відключення газу мешканців попереджають напередодні, згідно з вимогами чинного законодавства. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3742 / 4.06MB / SQL:{query_count}