Допомога недужим дітям

У Львові під час фотовиставки збиратимуть гроші для онкохворих 

У Львові під час фотовиставки збиратимуть гроші для онкохворих 

У четвер, 20 вересня, о 18.00 в Палаці мистецтв відкриється благодійна фотовиставка випускників львівської фотошколи “Студія 111” на підтримку дітей з онкогематологічними захворюваннями, повідомила прес-служба обласного управління  Львівської ОДА.

Акція покликана привернути увагу громадськості до проблем дітей, які мають таку важку недугу, з метою їх підтримки в лікуванні та соціальній адаптації. 75% дітей з діагнозом лейкемія після тривалого лікування пов­ністю одужують і живуть повноцінним життям.

Особливим випадком є родина Трегубів. Трирічний хлопчик Назар (син Мар’яни Дмитрах та Ігоря Трегуба) хворіє на гостру лейкемію (білокрів’я, рак крові). Хворобу діагностували минулого місяця. Зараз  Назарко у лікарні, йому роблять хіміотерапію. Це перший крок у лікуванні, яке триватиме впродовж кількох років. Можливо, знадобиться пересадка кісткового мозку…

У родині є ще одна хвора дитина – восьмирічний брат Назара Андрій, прикутий до інвалідного візка. Дитина 10 днів перебувала в мозковій комі, після чого стала паралізованою. Останні сім років батьки докладають усіх зусиль для проведення реабілітації: щоденні двогодинні масажі, постійний догляд, поїздки у реабілітаційні центри в Україні та за кордон. Два місяці тому хлопчик пережив дуже складну операцію для виправлення вивиху кульшового суглоба.

Кошти, виручені за продаж фоторобіт та благодійні внески від 250 грн будуть передані родині Трегубів.

Рахунки для доброчинних внесків:

Картковий: 8111568773 (Трегуб Ігор Олександрович).

Отримувач: ФІЛІЯ АТ “УКРЕКСІМБАНК”

у м. Львові. ЄДРПОУ: 09805171. Рахунок: 292430760.

Банк отримувача: ФІЛІЯ АТ “УКРЕКСІМБАНК” у м. Львові, 

МФО: 325718. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7248 / 4.07MB / SQL:{query_count}