Безкоштовна іноземна для маленьких Львів’ян

Учора в клубі дозвілля “Сонечко”, що на вул. Мазепи 13а, урочисто відкрили гурток іноземних мов “Коло друзів”.

Учора в клубі дозвілля “Сонечко”, що на вул. Мазепи 13а, урочисто відкрили гурток іноземних мов “Коло друзів”.

І тепер усі охочі діт­лахи зможуть поглиблювати свої знання із іноземних мов абсолютно безкоштовно, повідомляє прес-служба ЛМР.
 “Вивчення іноземних мов є сьогодні надзвичайно актуальним. Навіть існує прислів’я: “Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина”. Гурток “Коло друзів” ставить за мету через творчу діяльність та широке використання ігор навчити дітей не лише граматично правильному спілкуванню, а й занурити їх у культуру англомовних країн, розширити  світогляд та сприяти вихованню толерантності і поваги до іншої культури”, – каже керівник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.
Педагог-організатор гуртка “Коло друзів” Анастасія Пиріг закликає усіх охочих приєднатися до вивчення англійської та німецької мов.
“Молодший шкільний вік є найбільш сприятливим для засвоєння іноземної мови. Природна допитливість, імітаційні здібності, відсутність психологічного страху у використанні іноземної мови сприяють ефективному їх вивченню. Саме тому гурток запрошує до вивчення мов  усіх бажаючих школярів віком від 7 до 12 років. Прихопи з собою бажання, а також ручку і зошит та приходь весело провести час!”, – каже Анастасія Пиріг.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6139 / 4.07MB / SQL:{query_count}