Зручні нотаріуси

На Львівщині взялися за поліпшення послуг державних нотаріальних контор. Щоб зменшити черги, наказом обласного управління юстиції змінили графіки прийомів громадян. Відтак у Львові державні нотаріуси задля зручності городян тепер працюють і в суботу.

На Львівщині взялися за поліпшення послуг державних нотаріальних контор. Щоб зменшити черги, наказом обласного управління юстиції змінили графіки прийомів громадян. Відтак у Львові державні нотаріуси задля зручності городян тепер працюють і в суботу. Про це "Пошту" повідомив начальник Головного управління юстиції у Львівській області Андрій Багряк. Запровадження нововведення керівник пояснює й тим, що в окремих конторах люди займали черги ще вночі. Саме на це й скаржилися по телефону  "гарячої лінії" (261-49-70).

Загалом в області є 45 державних нотаріальних контор, де працює 60 нотаріусів. Для 36 нотаріальних контор встановлено вихідні дні - неділю та понеділок. Для семи нотаріальних контор Львова встановили загальний вихід­ний день - неділю, а в суботу та понеділок державні нотаріуси приймають громадян почергово, згідно із затвердженими графіками днів відпочинку. Для контор, у яких працює двоє чи більше нотаріусів, встановлено перерву для відпочинку та харчування за гнучким графіком, щоб прийом громадян вести безперервно. Відмінність державних контор від приватних у тому, що зараз лише перші видають свідоцтво про право на спадщину та вживають заходів до охорони спадкового майна. Приватним наразі це робити заборонено, але у другому читанні вже проголосовано за відповідний законопроект. А. Багряк визнає, що 60 державних нотаріусів для області є замало, але на рівні обласного управління юстиції їх штат збіль­шити не можуть. Їх чисельність може збільшити лише відповідна постанова Кабміну. Окрім цього, нині вакантною є посада державного нотаріуса у Турківському районі.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0312 / 4.06MB / SQL:{query_count}