“Фестиваль партнерства” у місті Лева

У Львові 15 – 16 вересня у Львові відбудеться  “Фестиваль партнерства”, присвячений 25-річчю польського консульського представництва у нашому місті.

У Львові 15 – 16 вересня у Львові відбудеться  “Фестиваль партнерства”, присвячений 25-річчю польського консульського представництва у нашому місті.

Проект відбувається вперше, його суть полягає в презентації культурних візиток польських міст і воєводств партнерів нашого краю, а також Львова та Львівщини. 
Так, на вихідні з 16.00 до 22.00 на літній сцені пл. Ринок виступатимуть польські фольк-гурти, джазові колективи й танцювальні ансамблі. Гостям свята запропонують придбати вироби польських ремісників, скуштувати страви регіональних кухонь і взяти участь у низці національних забав. Свої “культурні візитки” до Львова привезуть Вроцлав, Лодзь, Жешув, Люблін, Перемишль.
Головним музичним гостем фестивалю стане українсько-польський рок-гурт “ЕНЕЙ” із Ольштина, який виконує фольк-рок. В Україні ця команда маловідома широкому загалу, а от в Польщі їхні пісні регулярно займають перші сходинки хіт-парадів. Компанію на сцені їм складе вже відомий українській публіці багаторазовий учасник фестивалю “Фортмісія” рок-гурт “PIGS LIKE PIGEONS”.
У неділю, 16 вересня, о 19.00 у Латинському Катедральному Соборі,  що на пл. Катедральній, 1, відбудеться спеціальний концерт камерного оркестру “Сapelli Cracoviensis”. Цікаво, що музиканти цього колективу виконують старовинну музику на стародавніх інструментах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7689 / 4.06MB / SQL:{query_count}