Бізнес-практикум для видавців

Учасники говоритимуть про бюджетні книжкові промокампанії, соцмережі та онлайн-виклики

Учасники говоритимуть про бюджетні книжкові промокампанії, соцмережі та онлайн-виклики

У Львові 12-14 вересня в рамках ХІХ Форуму видавців триватиме Видавничий бізнес-форум. Саме на ньому практики проаналізують стан українського книжкового ринку, обговорять нові тенденції, зокрема і топ-тему всіх книжкових ярмарків світу: онлайн-виклики для книговидання та використання соціальних мереж у книжкових промоційних кампаніях.

Видавничий бізнес-фо­рум – це бізнес-частина Форуму видавців, що була виокремлена в спеціальну ділову програму.

У цьогорічній програмі – круглий стіл “Чи буде українська книга після виборів?”, аналіз застосування податкових пільг від міжнародної консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers (PwC), огляд тенденцій книжкового ринку від міжнародного медіа-концерну Bonnier AB, лекції відомих промоутерів Дениса Каплунова та Олексія Мася.

“Бізнес-форум 2012-го стане цікавою, корисною подією для кожного, хто працює з книгою в Україні. Адже ми дуже виважено підбирали доповідачів: шукали людей із великим практичним досвідом, які самі змогли багато чого досягти, – каже координатор Видавничого бізнес-форуму Вікторія Руденко. – Саме вони зможуть за допомогою власноруч реалізованих проектів показати, як можна досягти успіху”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6643 / 4.06MB / SQL:{query_count}