Недолуга розв’язка

На перехресті Личаківська-Пасічна не можуть налаштувати світлофори і організувати рух транспорту

На перехресті Личаківська-Пасічна не можуть налаштувати світлофори і організувати рух транспорту

Вже два місяці минуло з того часу, відколи відремонтували перехрестя Личаківська-Пасічна, однак досі там не можуть врегулювати рух. Під час ремонту там поставили світлофори і  винесли просто на саме перехрестя пішохідний перехід, якого там ніколи не було. А ще розширили дорогу та облаштували додаткову смугу. Зробили це міські чиновники з метою розвантажити перехрестя. Однак сталося все навпаки – через світлофори на цій ділянці утворюються величезні корки. 

На якийсь час світлофори вимкнули, щоб поспостерігати за рухом без них. Минулого тижня на два дні світлофори знову увімкнули. У ці дні на Личаківській-Пасічній утворилися такі корки, яких ця вулиця, мабуть, ще ніколи не бачила. 

“Організація, яка керує світлофорами розробила нову фазу цих світлофорів. Їх включили, щоб спостерігати за потоками транспорту. Якщо не стане краще, то будемо їхню роботу знову корегувати”, – розповів “Пошті” Ігор Фалюта, в.о. начальника міського управління капітального будівництва. “Пошта” вже раніше про­гнозувала, що по-новому організований рух призведе до корків, зокрема, через винесений на перехрестя пішохідний перехід. Його, схоже, повернуть на своє колишнє місце, де вже розвішали відповідні знаки. Виникає запитання, чому у мерії не вивчали ситуацію ще перед ремонтом, а не тоді, коли вулиця вже капітально відремонтована? 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6656 / 4.07MB / SQL:{query_count}