Львівські новини: телеграф

Дитяче літо. 26 травня у суботу представлять можливості для львівських дітей на літо. З 14.00 по 18.00 на пл. Ринок львів’яни матимуть змогу дізнатись про корисне та цікаве дозвілля влітку для своєї дитини. Там можна буде записати дитину на денний чи місячний табір впродовж літа, дізнатися про мистецькі, спортивні, мовні та розвиваючі гуртки влітку.

Табори. Губернатор Львівщини Михайло Костюк узяв під особливий контроль питання літнього оздоровлення дітей. “Цього року ми повинні оздоровити 100% дітей з інтернатів, малозабезпечених родин, дітей-інвалідів, а також не менше 70% решти школярів Львівщини”, – наголосив голова ОДА. 

Відновлення парку. У Стрийському парку висадять нову алею та клумбу. Посадка дерев та відкриття квіткової клумби відбудеться в межах проекту “Екофан”. 

Із молотка. “У Львові продано з аукціону пам’ятку архітектури на вул. Шевській,12”, – інформує прес-служба міськради. Продано будівлю за 3 344 258,33 грн, а новий власник згідно договору купівлі-продажу зобов’язується відновити історичну пам’ятку архітектури.

Будівництво на Лисенка. “Забудову на вулиці Лисенка, 16 – 18 у Львові в зоні ЮНЕСКО зможуть проводити лише за згоди археологів”. – про це заявив  очільник міста. За його словами, дозвіл на початок робіт у забудовника є, натомість дозволу на будівництво – ні. Водночас львівські археологи кажуть, що ця ділянка є буферною зоною території, що внесена до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, і розташована на території історичного ареалу міста та в охоронній археологічній зоні.
 
Дорогий медіа-центр. Медіа-центр “Львів-2012” під час Євро-2012 обійдеться місту в 254,8 тис. грн. Фінансуватимуть його  роботу з міського бюджету розвитку. Таке рішення прийняв виконком міськради. На технічне забезпечення для створення і функціонування Медіа-центру передбачено 99 тис. грн, на створення промоційних матеріалів – 40 тис. грн, на проведення соціальних досліджень – 60 тис. грн, на організацію прес-конференцій – 55,8 тис. грн.

Туристичний сезон. У Яворові відкрився літній туристичний сезон. Зокрема, керівництво Яворівського національного парку презентувало нові піші та автобусні міжрайонні туристичні маршрути: “Шлях Ченця”, “Сплетіння розточанських коралів”, “Скарби народного духу”, “Сакральне мереживо Розточчя”. Загалом на Яворівщині функціонує два курорти Немирів і Шкло, Національний природний парк “Яворівський”, відпочинкові осередки “Козулька”, “Верещиця”, “Лелехівка”, “Оселя Розточчя”, природний заповідник “Розточчя”, центр релігійного туризму Страдч, де пролягає Хресна Дорога з Єрусалимськими відпустами. 

Гроші на дороги. “Львівщина отримала понад 41 млн. грн. субвенції з державного бюджету на дороги комунальної власності, що становить 30,3% визначеного для області обсягу на цей рік. Про це повідомив в.о. начальника головного фінансового управління Львівської ОДА Іван Нос”, – інформує прес-служба ОДА.

Повстанський музей. На Львівщині в с.Сприня Самбірського району відкрили музей-криївку УПА. Він в точності відтворює умови життя бійців УПА і слугуватиме постійною експозицією для школярів та студентів, пише zaxid.net.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3939 / 4.09MB / SQL:{query_count}