Велодоріжки: для їзди чи для галочки?

У Львові немає жодної повноцінної велодоріжки, а чи виділить Євросоюз гроші на велокільце історичною частиною міста – ще досі не відомо 

У Львові немає жодної повноцінної велодоріжки, а чи виділить Євросоюз гроші на велокільце історичною частиною міста – ще досі не відомо 

 Про велодоріжки говорили багато, натомість, щоб кудись добратися велосипедом по Львову, потрібно їхати або тротуаром, або між автівками. Ніхто не відкидає той факт, що останнім часом смуги для велосипедистів з’явилися, але вони починаються з нікуди і так само закінчуються. До того ж, без відповідного маркування вони є неповноцінними: на них паркуються автомобілі або вони використовуються як тротуар. 

“У Львові немає повноцінної велодоріжки, якою можна проїхати від пункту А до пункту Б. Є лише декілька ділянок, де проклали велодоріжки. Незакінчена доріжка на вул. Липинського: починається на перехресті пр. Чорновола – вул. Липинського і несподівано закінчується. Також планували робити доріжку на вул. Стрийській, та так і не зробили. Велодоріжки заставлені автомобілями. На них немає належного маркування та жодних знаків. Більше того, доріжки вже почали руйнуватися. Наприклад, на вул. Зеленій дорожнє покриття велодоріжки вже практично змите і перетворюється на згустки асфальту”, – нарікає “Пошті” Тарас Назарук, активіст Асоціації велосипедистів Львова. 

КОМЕНТАР

Олег Мацех, громадський діяч:

- У 2010-му ми організовували акцію: символічно намалювали розмітку першої велодоріжки у місті на пр. Свободи. Що цікаво, власне на цьому місці сьогодні і є велодоріжка. Проте вона не позначена ніякими мітками, що дуже небезпечно: пішоходи не знаючи, що це доріжка для велосипедистів, використовують її як тротуар.До повноцінної велоінфраструктури у Львові ще далеко. Велодоріжки на наших вулицях десь розпочаті, десь незавершені. Та проблема в тому, що немає замкненості велошляхів, немає веломережі, до прикладу, щоб з вул. Личаківської до­їхати на Левандівку.   
Тим часом, чиновники пояснюють таку велоситуа­цію у місті браком грошей. “Щодо велодоріжки на Липинського, там навіть не закінчили проект, оскільки його робили частинами. Затримка на вул. Липинського і через те, що Кабмін не виділив обіцяні для Львова гроші на дороги. А ось на вул. Пасічній до кінця місяця має бути три кілометри велодоріжки. Також нова доріжка буде на перехресті вул. Чернівецька – Городоцька: хоч вона там буде коротка, але якісна”, – зазначає “Пошті” радник міського голови Львова з питань велоінфраструктури Олег Шмід. 
Краща ситуація у місці з паркуванням роверів, розповідають велосипедисти. У цьому заслуга приватних структур, які, зазвичай, встановлюють велостійки біля кав’ярень. “Зараз дуже тепла погода і велостоянки найбільше потрібні в центрі, адже тепер вони вщент забиті на пл. Ринок”, – каже Тарас Назарук. 
За словами Олега Шміда, нещодавно Галицька районна адміністрація дала ще п’ять дозволів на встановлення велостійок у центрі, їх встановлюють за свої кош­ти бізнесмени. Також є багато проектів оригінальних велопарковок, які слугуватимуть і окрасою міста, лише проб­лема у фінансуванні.
“Біля оперного театру ми пропонували встановити художню стійку. Гроші потрібні були лише на матеріал, бо автор ідеї від гонорару відмовився. Ця велостійка мала бути у вигляді нотного стану, з якого стирчать музичні інструменти. Але на сам матеріал потрібно 15 тис. грн., до порівняння ціна простої велостійки – 300 грн.”, – розповів Олег Шмід. 

ДО ТЕМИ

У суботу, 26 травня, в рамках щорічного велопараду “Велодень”, у Львові відбудеться квестове змагання між велосипедистами. Як зазначають організатори, Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ”, квест окрім їзди на велосипеді, поєднає логічні ребуси та завдання з історії українського спорту. Старт гри о 12.30 біля оперного театру. Деталі та реєстрація на сайті організаторів mogranit.org.ua 

У 2012 – 2013 рр. хочуть створити велокільце навколо історичної частини міста: вздовж пл. Міцкевича, пл. Галицької, вул. Галицької, братів Рогатинців, Підвальної, Винниченка, Кривоноса, Пішої, Сніжної, Звенигородської, Рибної, пл. Старий Ринок і Різні та вул. Староміської. Щоб отримати гроші на втілення цього проекту, а це 8 млн. грн., його подали на здобуття гранту Євросоюзу в рамках програми транскордонного співробітництва. Ще у березні мало бути відомо, чи отримає ці гроші Львів, проте результатів ще досі немає.
“Чи здобули ми цей грант, на який надіслали ескізний проект, обіцяють сказати у червні. Зараз розроблятимемо робочий проект велокільця. З бюджету міської ради виділено половину суми на його розробку, іншу половину – фінансує німецьке Товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Це не велика сума, десь 300 тис. грн.”, – зазначив Олег Шмід.
За прог­ра­мою розвитку велоінфра­структури у Львові мають збудувати 270 км велодоріжок до 2019 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6306 / 4.12MB / SQL:{query_count}