Обережено, може впасти!

На вулиці Саксаганського протиаварійний паркан може завалитися на пішоходів

На вулиці Саксаганського протиаварійний паркан може завалитися на пішоходів

Огорожу на вул.Саксаганського, 13 поставили міські чиновники ще торік для того, щоб на голови перехожих не падав аварійний декор із будинку Львівського апеляційного адміністративного суду. Однак після суворої зими він похилився, і тепер можне впасти на перехожих, які щоб обійти загорожу змушені витоптувати газон і виходити на проїжджу частину. 

“Торік ми розпочали ремонтні роботи даху. Через неприйняття бюджету від січня до квітня роботи не відбувалися, які ми зараз продовжуємо. З метою уникнення можливого падіння з даху речей під час ремонту ми поставили цю огорожу, яка буде стояти, бо там перекриваємо дах. Підмарафетити паркан – це інше питання, але знімати його не можна, бо ж аварійні елементи стіни, карнизів, з яких вилітає каміння”, – розповів “Пошті”  в. о. начальника управління капбудівництва міськради Ігор Фалюта.

Як повідомили у прес-службі Львівського апеляційного адміністративного суду будинок на вул. Саксаганського, 13 на час встановлення огорожі перебував і досі перебуває у комунальній власності.

“На даний час управління капітального будівництва міста проводить ремонт даху, і на цей процес, який триває з осені минулого року, Львівський апеляційний адміністративний суд не має, на жаль, жодного впливу. Суд неодноразово, протягом трьох років, звертався до міської влади щодо необхідності негайного ремонту, адже декілька разів на тротуар вже обвалювалася ліпнина, що становило загрозу як для пішоходів, так і для працівників та відвідувачів суду. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення, який не реставрувався вже понад 50 років. Ми дуже сподіваємося, що у міському бюджеті знайдуться кошти аби хоча б до Євро-2012 завершити ремонтні роботи”, – розповіла “Пошті” Ольга Давид, головний спеціаліст ЛААС зі зв’язків із громадськістю.

Чи поправлять небезпечний паркан на вул. Саксаганського, тепер залежить від міських чиновників, які його й поставили. Адже, за словами в. о.  начальника управління капітального будівництва міськради Ігора Фалюти, чекати на завершення робіт треба чекати до вересня.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3004 / 3.97MB / SQL:{query_count}