Генеральний тест без ФК “Львів”

Сьогодні у Львові обмежать  рух транспорту за маршрутом пл. Петрушевича – вул. Стрийська

Сьогодні у Львові обмежать  рух транспорту за маршрутом пл. Петрушевича – вул. Стрийська

У рамках генеральної репетиції Євро-2012 нині мав відбутися матч першої ліги за участю ФК “Львів” та ФК “Металург”, під час якого мали протестувати місто на готовність працювати під час великого напливу фанів. “На жаль, львівська команда відмовилася проводити цю гру на новому стадіоні. Але запрошуємо всіх мешканців на матч чемпіонату України серед школярів “Євро-2012”. Нині відбуватимуся два матчі, о сьомій та о восьмій годині вечора, де гратимуть команди зі Львова та Волинської і Хмельницької областей. Оскільки квитки були безкоштовними, то заміна не мала б стати чинником, через який люди не поїдуть на стадіон. Оскільки немає офіційного коментаря від футбольного клубу, то не можемо пояснити, чому ця гра не відбудеться”, – каже Олег Засадний, директор департаменту “Євро-2012”. 

ДО ТЕМИ

Усі вболівальники доїхати до стадіону зможуть і спеціальними експрес-маршрутами, і звичайними маршрутками. Кінцева зупинка для експрес-автобусів буде на вул. Вернадського, біля автовокзалу. Інші маршрути, які курсували до “Кінг Кросу”, будуть здійснювати рух до цих же зупинок.  

Генеральне тестування має на меті виявити слабкі місця у підготовці як стадіону, так і транспорту, волонтерів й аеропорту. 

Через це нині  будуть закриті для приватного транспорту з 15.30 до 23.00  вулиці Ш. Руставелі, Стрийська та пл. Петрушевича. Об’їзд здійснюватиметься сусідніми вулицями, а всі мешканці вул. Стрийської зможуть заїхати приватним авто за умови пред’явлення документів, що засвідчують проживання за цією адресою.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8839 / 4.07MB / SQL:{query_count}