Певно, ладу не буде

Досі не відомо, чи впорядкують площу перед вокзалом до Євро-2012

Досі не відомо, чи впорядкують площу перед вокзалом до Євро-2012

Уже котрий тиждень “Пошта” намагається з’ясувати, якою буде площа перед залізничними воротами міста. Нагадаємо, раніше чиновники заявляли про те, що ремонту на пл. Двірцевій не буде, однак зобов’язалися вирішити питання з організацією руху на ній та автостанцією. Проте всі наші намагання дізнатися, що з того вийде, зайшли в глухий кут. 

Члени робочої групи “Вокзал” не можуть дати остаточної відповіді і спихають відповідальність один на одного. Так, начальник пасажирської служби Львівської залізниці Богдан Яворський пояснив, що залізничники стосунку до площі перед вокзалом не мають, бо це територія міста, і, мовляв, навіть клумба з фонтаном є власністю міської ради, тому приводити до ладу її і втручатися в організацію руху на даній ділянці вони не будуть. На що начальник департаменту “Євро-2012” Олег Засадний відповів, що це  компетенція залізничників. Виходить, що за чотири роки підготовки до Євро-2012 чиновники не спромоглися навіть визначити межі своєї відповідальності!

Невирішеним є і питання функціонування автостанції. Начальник департаменту “Євро-2012” Олег Засадний стверджує, що більша частина рейсів із восьмої автостанції мала б бути перенесена на вул. Збиральну. “Чи затверджений проект землевідводу під нову автостанцію, я не знаю. Однак мені відомо, що земля виділена і точно є перша ухвала. Питання, чи ділянка на вул. Збиральній залишиться у власності міста і надаватиметься в оренду, чи її продадуть, – ще вирішуватиметься”, – пояснює чиновник.

Відкритим залишається також питання належного вигляду цієї автостанції. “Якщо б власники автостанції хотіли її відремонтувати, то вони б давно вже це зробили, бо дозволу на це не потрібно. Два роки тому вони заявили про реконструкцію, але досі нічого не вирішено, адже проект про це – не погоджено”,  нарікає Олег Засадний.

Цікаво, що раніше обіцяних шатл-басів на вокзалі не буде. Чиновники вирішили, що їх тут не потрібно. “Залізницею в нас люди користуються здебільшого в нічний час, тобто, приїхавши зранку, турист поїде не на стадіон, а в центр. Для цього в нас є трамваї та розроблений пішохідний маршрут. Якщо багато людей буде поселено в Трускавці, то ми додамо шатл-баси на приміський вокзал”, – уточнив начальник департаменту Євро.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1001 / 4.07MB / SQL:{query_count}