До Євро-2012 залишилось 48 днів

Львівським готельєрам рекомендують оптимізувати ціни, а фан-зона буде зручною для людей з особливими потребами

Львівським готельєрам рекомендують оптимізувати ціни, а фан-зона буде зручною для людей з особливими потребами

Ціни на готелі для уболівальників.  У Львові цього тижня було підписано меморандум щодо готовності готелів Львівщини до оптимізації цін у період проведення матчів чемпіонату Євро-2012. Меморандум було підписано під час тристоронньої зустрічі щодо цінової ситуації на готельному ринку м. Львова. Зараз Агенція з розміщення УЄФА Євро-2012 Україна (TUI Travel Plc.)  співпрацює з 25 готелями Львова, у яких протягом тих днів, коли відбуватимуться футбольні матчі, проживатимуть гості, відповідно до потреб УЄФА. Як інформує медіа-центр “Львів-2012”,  номери 60% готельних закладів було заброньовано на період 9 – 10 червня 2012 р., що підтверджує економічну обґрунтованість встановлених у цих готелях цін. 

Представники готельного бізнесу Львівщини відзначили, що підняття цін на готельні послуги під час туристично привабливих заходів є світовою практикою, але оптимальним та доступним вважається підняття від 100 до 200%, а лише 23% готелів Львова збільшили ціну більше ніж на 200%, і це є готелі з незначним номерним фондом, які суттєво не впливають на ситуацію на ринку.

Порівняння цін на проживання у готелях Львова та інших міст України та Польщі, які прийматимуть футбольних уболівальників,  підтвердило, що ціни на готелі відповідають або вищі, ніж ціни на аналогічні заклади розміщення у Львові (станом на початок квітня 2012 р.). 

На тристоронній зустрічі було вирішено створити Асоціацію готелів Львівської області, що дозволить її членам координувати роботу своїх закладів та реалізувати спільні ініціативи, а також був підписаний меморандум, який підтвердив готовність готелів Львівщини до оптимізації цін у період проведення матчів чемпіонату Євро-2012. На прохання готельних закладів було вирішено посилити безпеку готелів.

Серед готелів, що станом на 11 квітня мали вільні номери на період 9 – 10 червня 2012: 

25% збільшили ціну < 100%,  (10% від усіх готелів)

17% збільшили ціну на 100-200% (7% від усіх готелів) З них один  готель не може знизити ціну на матчеві дні, відповідно до угоди з TUI Travel Plc.

33% збільшили ціну на 200-500%  (14% від усіх готелів). З них три готелі не можуть знизити ціну на матчеві дні, відповідно до угоди з TUI Travel Plc.

21% збільшили ціну > 500 до 900% (9% від усіх готелів). З них три готелі не можуть знизити ціну на матчеві дні, відповідно до угоди з TUI Travel Plc.

Центр Львова з огорожею. Фан-зона Львова буде обгороджена по периметру двометровою огорожею, загальною довжиною 875 м. Монтаж огорожі триватиме три дні з 28 травня. 

Як розповідають в Агенції з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012, огорожа буде мобільною та складатиметься з окремих секцій по 3,5 м. Вхід на територію фан-зони відбуватиметься через 34 пропускні канали, де здійснюватиметься чіткий і злагоджений контроль за входами. Демонтаж огорожі розпочнеться після закінчення чемпіонату Європи з футболу – 2 липня 2012 року. 

Фан-зона для усіх. Львів­ська фан-зона буде зручною для людей із особливими потребами: для них будуть влаштовані спеціальні входи, на площі перед пам’ятником 

Т. Шевченку діятиме окремий сектор біля додаткового екрану, неподалік знаходитиметься спеціально обладнана вбиральня. У разі прибуття організованої групи людей з особливими потребами передбачено окремий заїзд та місце висадки для них. А для кращого орієнтування на всій території фан-зони будуть встановлені вказівники та карти з позначенням інфраструктури для людей з особливими потребами, інформує медіа-центр “Львів-2012”. 

У Львові для любителів футболу на перший матч із 708 готельних номерів вільні 488. Директор МОК “Євро-2012 Україна” Маркіян Лубківський відзначив, що ціновий коридор є помірним та доступним для уболівальників. Так, Львів може розмістити вболівальників у санаторіях за 53-122 євро за добу, гуртожитках – 21-56 євро, у двозіркових готелях – 

27-140 євро, тризіркових готелях – 52-136 євро, готелі “4-зіркові” –  164-297 євро, повідомляє інформаційний центр “Україна-2012”.

Злітна смуга на завершенні. Реконструкція аеродромного комплексу Між­народного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького перебуває на завершальному етапі. На злітно-посадковій смузі залишилося виконати 15% робіт, також триває будівництво перону №1 та рулійних доріжок № 1,2. Тим часом, перон № 2 та рулійні доріжки № 3,4,7 вже готові й приймають літаки, інформує portal.lviv.ua. 

Нагадаємо, що злітно-посадкову смугу у Львові подовжать до 3,3 км, що дасть можливість приймати у 2,5 раза більше літаків.

Комфорт для волонтерів. Для добровольців Євро-2012 у Львові працюватиме Центр волонтерства. Центр забезпечить волонтерів харчуванням, надасть можливість якісно відпочити, забезпечить інформаційну підтримку.. Він діятиме з 1 червня до 1 липня у приміщенні СШ  №35 (вул. Р. Шухевича, 2), повідомляє медіа-центр “Львів-2012”. У вільний від роботи час волонтери у Центрі волонтерства зможуть скористатися комп’ютерами з доступом до інтернету, активно провести час, граючи в спортивні ігри (настільний теніс, більярд) чи разом переглянути матчі на великому екрані. Крім того, в Центрі волонтерства буде кімната відпочинку, в якій кожен волонтер матиме змогу відновити сили після роботи у своїй групі. 

Корпоративні квитки. Квитки для корпоративних клієнтів продаватимуть ще впродовж двох місяців до початку футбольного чемпіонату. Ба більше, УЄФА обіцяє розповсюджувати перепустки на матчі навіть під час турніру, якщо до того часу ще будуть пакети в наявності. За словами менеджера УЄФА з продажів та маркетингу Тібо Подевін, з 1 червня УЄФА відкриє офіси з продажу пакетів корпоративної гостинності на кожному стадіоні, пише інформаційний центр “Україна-2012”.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4058 / 4.03MB / SQL:{query_count}