Прогулянка містом у Google

Мандрувати вулицями Львова тепер можна на картах найвідомішої пошукової системи світу 

Мандрувати вулицями Львова тепер можна на картах найвідомішої пошукової системи світу 

Днями компанія Google запустила перегляд вулиць на картах міст України, зокрема Львова. Ця програма працює також на мобільних картах і в сервісі Google “Планета Земля”.

“Для того, щоб подивитися панорамні зображення вулиць, потрібно або максимально наблизити мапу, або ж перетягнути помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу на вулицю, що вас зацікавила. Після цього ви зможете почати свою віртуальну прогулянку. Тепер ви сміливо можете призначати зустрічі друзям у незнайомих місцях, не боячись загубитися; оцінити вигляд і околиці готелю, в якому плануєте зупинитися, або ж вибрати пам’ятки, які ви хочете відвідати в майбутніх мандрівках. І все це – не виходячи з дому”, – розповідають у компанії Google.

Панорами також з’являться у навігації Google для смартфонів на базі Android – користувачі зможуть безпосередньо з мобільного телефона подивитися, як виглядають повороти, складні розв’язки і пункт призначення, інформує сайт uefaeuro2012.lviv.ua, на якому вже зараз можна прогулятися Львовом оn-line. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4837 / 4.05MB / SQL:{query_count}