Прибрати “зелені легені” Львова

Уже вдруге Львів та Україна підтримують міжнародну екологічну акцію “Зробимо Україну чистою!”.

Уже вдруге Львів та Україна підтримують міжнародну екологічну акцію “Зробимо Україну чистою!”.

 Захід відбуватиметься 28 квітня, з 11.00 до 14.00, у шести львівських парках – Сихівському лісопарку, Скнилівському, Замарстинівському, парку “Знесіння”, П’ятому парку та Винниківському лісопарку. Для акції вибрали зелені зони, у яких найкритичніша ситуація, це, власне, парки у житлових масивах міста, де люди часто відпочивають, проте не завжди прибирають. 
“На прибирання вийдуть великі компанії та молодіжні громадські організації. Молодь активно підтримує акції, проте деякі на співпрацю ідуть неохоче. Також до заходу приєднаються громади церков та учні шкіл, розташованих поблизу парків”, – каже Назар Полянський, координатор акції “Зробимо Україну чистою!”.  
Організатори запевняють, що охочі взяти участь у такій толоці будуть забезпечені рукавичками та сміттєвими мішками. Зараз тривають переговори з комунальними підприємствами Львова щодо забезпечення добровольців інвентарем та машинами для збору сміття. Що важливо: збір сміття у парках буде роздільний, і після прибирання його завезуть на сміттєпереробні заводи.  
Цьогоріч в акції візьме участь 70 українських міст, зокрема, Київ, Чернігів, Івано-Франківськ, Донецьк,  Харків, Одеса, Миколаїв.  Організатори сподіваються на приблизно 100 тисяч учасників. Детальна інформація та можливість долучитися до акції на сторінці https://www.facebook.com/ ZrobimoUkrainuCistou 2012Lviv.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4278 / 3.97MB / SQL:{query_count}