На площі Двірцевій досі безлад

Чиновники ніяк не можуть “поділити” ділянку навпроти вокзалу

Чиновники ніяк не можуть “поділити” ділянку навпроти вокзалу

У Львові досі не вирішене питання зонування площі Двірцевої, про це “Пошті” повідомив начальник управління транспорту і зв’язку міськради  Микола Жук. Нагадаємо, минулого тижня робоча група міського штабу з проведення Євро 2012 “Вокзал” прийняла рішення про впорядкування транспортного руху на цій площі. Це питання доручили розглянути представникам департаменту містобудування, транспорту та ДАІ до цього вівторка, однак досі рішення немає. 

Як пояснив Микола Жук, головним каменем спотикання, що гальмує проект, є питання автостанції №8. “Ця автостанція займає дуже велику площу і має величезне транспортне навантаження. В наших планах було створити там стоянку для великогабаритних автобусів – шатл-басів, що курсуватимуть під час Євро-2012. Саму автостанцію ми сподівалися частково перенести на приміський вокзал, щоб дещо її розвантажити, –  каже він. – Ще одним припущенням було перенести її на вул. Збиральну, однак ще нічого не вирішено. Є лише проект землевідводу. Від АТП, що обслуговують цю автостанцію ще не отримали офіційної відповіді”. 

ДО ТЕМИ

Із  наступного тижня на залізничному вокзалі відкриють Інформаційний центр для туристів. Він буде у центральній касовій залі і працюватиме з 9.00 до 20.00, а у пікові дні – з 07.00. Центр надаватиме відповіді на питання, що пов’язані з побутом та перебуванням гостей у Львові, а також анонсуватиме події, які відбуватимуться. Там також можна бути отримати карти та рекомендації по транспорту, проживанню та меддопомозі у Львові. 

Наступною проблемою впорядкування площі є стоянка таксі. Як раніше розповідали на вокзалі, у них укладений договір із однією фірмою, тому і надалі їхні машини стоятимуть уздовж тротуарів. Тому потрібно вирішити, що робити з іншими таксистами. “Оскільки ті заїзди, де розміщуються таксі – це територія вокзалу, тому ми мусимо з ними узгоджувати їх використання. Однак інші таксисти не там не поміщаються, тому ми проговорюємо питання влаштування й інших стоянок”, – каже Микола Жук. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5795 / 4.07MB / SQL:{query_count}