Генеральний тест для “Арени Львів”

28 квітня та 9 травня ФК “Львів” зіграє на стадіоні Євро-2012 

28 квітня та 9 травня ФК “Львів” зіграє на стадіоні Євро-2012 

Наступної суботи, 28 квітня, на “Арені Львів” відбудеться матч першої ліги за участю ФК “Львів”. Сподіваються, що подивитися на гру прийде близько 30 тис. уболівальників. Саме цього дня заплановане проведення генерального тестування усіх служб міста – транспортної системи, роботи аеропорту та стадіону.

Цього дня будуть відпрацьовані всі організаційні аспекти проведення у Львові Євро-2012 –  питання безпеки, медичне забезпечення, робота експрес-маршрутів, транспортний периметр навколо стадіону, робота волонтерів. Про це вчора під час зустрічі з головними редакторами ЗМІ повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

“Під час двох матчів – 28 квітня і 9 травня – відпрацюємо модель, яка буде чинна в дні чемпіонату. Зокрема, курсуватимуть відповідні автобуси з центру міста до стадіону і на летовище. У ці два дні буде перекрито рух на вул. Стрийській: від вул. Наукової до стадіону, – зазначив очільник міста. – Курсуватиме лише громадський транспорт, а приватний матиме доступ до стадіону лише за наявності спеціальної перепустки. Мусимо відпрацювати модель, аби зрозуміти, що нас чекає під час матчів Євро-2012. Це дуже важливо, адже мова йде про безпеку та життя людей”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4595 / 3.96MB / SQL:{query_count}