Львівські новини: телеграф

Костел відновлять улітку

У липні розпочнеться реставрація церкви Свв. Петра і Павла, колишнього костелу єзуїтів. “У середині липня 2012 року ми розпочинаємо перший етап реставраційних робіт стінопису храму, суть якого полягає в тому, що відбудеться сканування всіх розписів та буде встановлено, які є втрати у самих зображеннях, що потрібно буде в перспективі повністю реставрувати, а що достатньо просто витерти з пилюки. Слід звернути увагу на те, що чимало розписів храму досить добре збережені, зрештою, значну частину було реставровано 1919 року. Сканування стінописів храму проводитимуть іноземці, це вирішили нещодавно на засіданні міжнародної реставраційної ради гарнізонного храму Свв. апп. Петра і Павла”, – інформує департамент інформації Центру військового капеланства.

Рекордна гаївка

На Великдень у Дрогобичі відбулася найбільша гаївка в Україні – на забаву зібралося понад п’ять із половиною тисяч осіб. Учасники гаївки розтягнулися на три кілометри. Тепер дрогобичани мають шанс увійти до Книги рекордів України.
Кожному сиротинцю – по саду!
На Львівщині біля дитбудинків хочуть посадити  фруктові сади. Акція розпочалася зі створення навчального саду для школярів у Львові, який закладали впродовж шести років біля площі Франка. Зараз він налічує 100 дерев різних сортів, а також 100 сортів винограду та близько 100 кущів. Саджанцями вже забезпечені кілька сиротинців області, інформує прес-служба ЛОДА. Кожен сиротинець може безоплатно одержати до 100 дерев, якщо їх є де висадити. 

У вихідні – на “Манівці”

21 – 23 квітня у Львові відбудеться V Фестиваль активного туризму і дозвілля “Манівці: motion promotion”. На території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк “Погулянка”, вул. Вахнянина, 29) буде виставлено 10 етапів: водна траса для каяків і катамаранів, велосипедна траса, надувний скеледром, шнурова траса, перегони радіокерованих машинок, лазертаг, білбол, слеклайн, пейнтбол та картинг. Правила змагань та етапи максимально спрощені і доступні для всіх учасників, які не мають спеціальної підготовки. Туристичні етапи фестивалю працюватимуть безкоштовно і для учасників молодіжних та дитячих змагань, і для гостей.  Як зазначають організатори, безкоштовні змагання для дітей і молоді – це можливість випробувати себе на туристичних етапах.

Квест “Вуличками Львова”

Першого травня у Львові відбудеться інтерактивний квест “Вуличками Львова”. Організував його є ЛСК “Погонь Львів”. Розпоч­неться квест “Вуличками Львова” о 10.00 і триватиме чотири-п’ять годин. Цього року до складу команди мають входити чотири-п’ять осіб на велосипеді або пішки. На фініші відбудеться нагородження переможців і after party. Умовами участі, зазначають організатори, є гарний настрій, наявність у команді мобільного телефона (рекомендується з доступом в Інтернету), карта Львова або GPS, ліхтарик у кожного гравця, інформує zaxid.net. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.2219 / 4.07MB / SQL:{query_count}