Реальний шанс для міста Лева

Знаменитий легкоатлет Валерій Борзов певен, що після Євро-2012 Львову потрібна Олімпіада

Знаменитий легкоатлет Валерій Борзов певен, що після Євро-2012 Львову потрібна Олімпіада

Проведення в Україні зимових Олімпійських ігор 2022 року зможе вплинути на Західноукраїнський регіон навіть сильніше, ніж Євро-2012 – як в соціально-економічному, так і спортивному аспекті. Адже йдеться про низку видів спорту, які будуть розвиватися у регіоні, і саме вони прокладуть надійну дорогу для спортивного туризму. Про це в коментарі інформаційному центру “Україна-2012” заявив легендарний спортсмен, президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов. За його словами, Україна має реальні шанси виграти заявку на проведення Олімпіади-2022. 

Знаменитий легкоатлет певен: після Олімпіади унікальний Карпатський регіон буде не менш популярним, аніж європейські лижні курорти. “Потенціал Карпат був недооцінений. Наші гори нічим не поступаються австрійським Альпам, якщо створити тут відповідну інфраструктуру. Ще за часів Союзу обговорювалися подібні проекти, багато говорили про виведення Карпат на міжнародний рівень, але жоден проект не зрушив з мертвої точки. Нині маємо реальний шанс створити тут бази як для відпочинку, так і для розвитку зимових олімпійських видів спорту. Проте почати готуватися до заявки слід уже сьогодні”, – каже Валерій Борзов. 

Проект Євро, на переконання віце-президента Національного олімпійського комітету, відкриє для Європи регіон Західної України, а Олімпіада-2022 укріпить економіку й соціальну політику цих областей. Адже завдяки масштабному проекту створюються великі комерційні підприємства, тисячі робочих місць. 

Олімпіада-2022 може стати новим обличчям регіону, крім того, можна буде залучити молодь і школярів до зимових видів спорту, переконаний знаменитий легкоатлет. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4250 / 3.97MB / SQL:{query_count}