Куди літатимемо з аеровокзалу?

  З кінця травня рейси в новому терміналі обслуговуватимуть понад десять авіакомпаній 

З кінця травня міжнародні рейси в новому терміналі обслуговуватимуть понад десять авіакомпаній

Із 13 квітня вже понад 1000 пасажирів скористалися новим львівським аеровокзалом. На період проведення Євро-2012 він обслуговуватиме лише міжнародні рейси, а старий – внутрішні. А як зазначають у львівському аеропорту, вже після закінчення чемпіонату з футболу всі рейси відправлятимуть з нового аеровокзалу. 

Тим часом розглядають кілька варіантів подальшого використання старого приміщення, зокрема, його, можливо, перетворять на термінал для бізнес-авіації, який обслуговуватиме приватні літаки.

Днями інтернетом поширилася інформація: мовляв, новий термінал львівського аеропорту… не працює. Натомість працівники аеропорту “Львів” цю інформацію категорично спростовують. 

“Новий аеровокзал працює. Просто перехід авіакомпаній у нове приміщення здійснюється поступово, згідно з графіком. Лише щовівторка аеропорт закритий і не здійснюються рейси через те, що відбувається завершальний етап реконструкції злітно-посадкової смуги”, – пояснює “Пошті” Галина Винарчик, менеджер із маркетингу Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.   

ДОВІДКА

* ТТермінал має чотири телетрапів, які можуть одночасно приймати два літаки класу “Боїнг 767” і чотири класу “Боїнг 737

* Передбачено 29 стійок реєстрації пасажирів, 18 стійок паспортного контролю, 9 пунктів проходження на авіаційну безпеку.

* Продовження злітно-посадкової смуги дозволить приймати літаки класу D, а оновлений аеродром – збільшити кількість прильотів-вильотів на годину 

Нині в новому аеровокзалі обслуговує пасажирів лише компанія “Візз Ейр Україна” на рейсах Львів – Дортмунд та Львів – Венеція, а до кінця травня там обслуговуватимуть рейси ще десять авіакомпаній.   

ДО ТЕМИ

Сьогодні відбудеться конкурс на визначення агента таксі львівського аеропорту. Серед вимог до учасників конкурсу: кількість автомобілів перевізника повинна бути не менше як 30 машин, кожен автомобіль має бути обладнаний системою GPS-контролю, окрім лічильників вартості проїзду, в машинах повинні бути посттермінали для можливості розрахунку міжнародними платіжними картками, а водії – забезпечені форменим одягом. 

Як розповіла Галина Винарчик, аеропорт чекає заявок не лише від львівських, але й всеукраїнських перевізників.  

“Інші компанії будуть переведені в новий аеровокзал, згідно з графіком, це залежить і від їхньої готовності переходити в нове приміщення, їм потрібен час завести обладнання, – розповідає Галина Винарчик. – Нові напрямки розпочинає компанія “Роза вітрів”, яка через десять днів перейде до нового аеровокзалу та обслуговуватиме рейс Львів – Анталія”. Нагадаємо, що 12 квітня президент України Віктор Янукович та президент УЄФА Мішель Платіні офіційно відкрили новий термінал львівського аеропорту, пропускна здатність якого становить 2000 пасажирів в годину.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4957 / 4.09MB / SQL:{query_count}